Дружина Януковича: "Я люблю Віктора Гюго..."

Понеділок, 27 лютого 2012, 11:36

Перша леді Людмила Янукович відвідала виставу і провела "фотосесію".

24-го лютого в Донецькому театрі опери та балету імені Солов'яненка відбулася прем'єра вистави "Собор Паризької Богоматері" за романом Віктора Гюго. На спектакль минулої п'ятниці до улюбленого театру завітала і перша леді.

Нагадаємо Людмила Олександрівна дружить з художнім керівником театру Вадимом Писарєвим.

До візиту президентської дружини театр готувався ретельно. За дві години до початку "Собору..." площу перед театром оточили, на вході до закладу чергували люди в цивільному, сумки відвідувачів оглядали, а охорона була забезпечена металошукачами.

В холі театру Люся Янукович з'явилася за десять шоста. Спеціально для першої леді відкрили треті двері оперного театру.

Дружина "проффесора" прибула у супроводі трьох охоронців і подруг, пише "Комсомольская правда. Донбасс".

Цього разу перша леді була одягнена у строгий чорний костюм - спідниця до п‘ят, чорний піджак і блузка гірчичного кольору, з чорною сумочкою в руках.

Художній керівник театру, зустрівши Людмилу Олександрівну біля входу, вручив їй великий букет рожевих троянд.

Як зізналася Людмила Янукович, вона давно чекала на цю постановку.

"Я люблю Віктора Гюго, особливо цей роман, і обожнюю балет. Дуже цікаво, що ж сьогодні буде на сцені. Впевнена, постановка вийшла чудовою!" - зазначила вона.

Людмила Янукович у донецькій опері зчинила справжній ажіотаж. Відвідувачі театру навперебій підходили до дружини президента - привітатися і зробити спільне фото, наче з телезіркою чи якоюсь екзотичною істотою. Перша леді, кажуть, посміхалася в камеру і позувала, тож у фойє влаштували справжню фотосесію.

Втім, отримати фото з жінкою президента вдалося не всім. Після третього дзвінка Люся Янукович поспішила на своє постійне місце в 7-му ряду. А за дві з половиною години, після закінчення вистави, на сцену артистам від її імені винесли величезний кошик квітів.

До візиту першої леді в Донецький театр опери та балету готувалися ретельно. За дві години до початку вистави площу перед театром оточили, на вході до закладу чергували люди в цивільному, сумки відвідувачів оглядали, а охорона була забезпечена металошукачами 

В холі театру Люся Янукович з'явилася за десять шоста. Спеціально для першої леді відкрили треті двері оперного театру 

На "Собор Паризької Богоматері" дружина "проффесора" прибула у супроводі трьох охоронців і подруг

У фойє театру донеччани влаштували фотосесію з першою леді, наче з телезіркою чи якоюсь екзотичною істотою 

 "Я люблю Віктора Гюго, особливо цей роман, і обожнюю балет. Дуже цікаво, що ж сьогодні буде на сцені. Впевнена, постановка вийшла чудовою!"

24-го лютого в Донецькому театрі опери та балету імені Солов'яненка відбулася прем'єра вистави "Собор Паризької Богоматері"

 
 
 

Фото з сайту "62.ua" та "Острова"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів