Дружина Януковича змінила Ваську на Фільку, а Батю проводжала до ліфта

Понеділок, 30 травня 2011, 11:22

Перша леді проводжала нинішнього президента Віктора Януковича до ліфта і лякала ним дітей. За словами подружки Людмили Янукович, колись вона була знатною кулінаркою, а бездомних тварин просто обожнювала.

У 1986 році Віктор Янукович отримав простору квартиру № 31 на 9-му поверсі донецької 16-типоверхівки. Сусіди по будинку на вулиці 50-річчя СРСР запевняють, що Людмила Янукович за чверть сторіччя зовсім не змінилася, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Першого ж дня Людмила Олександрівна прийшла до нас знайомитися. Знаєте, досі пам'ятаю її скромний сарафан у клітинку, блузку і таку ж стрижку, як зараз. Вона анітрохи не змінилася за ці 25 років!" - запевняє колишня сусідка Януковичів і нинішня подружка першої леді Зоя Краснокутська.

 За словами колишніх сусідів, Людмила Янукович за чверть сторіччя не змінилася

Як пише газета, посилаючись на колишніх сусідів Януковичів, стосунки у подружжя колись були вкрай зворушливими. Людмила Олександрівна щоранку проводжала Віктора Федоровича до ліфта і обов'язково цілувала на прощання. От тільки тепер першу леді України коло президента не побачиш, ніби її і зовсім нема.

За словами сусідів, колись Янукович називав дружину Людмилою, а представляючи її, додавав: "Моя дружина". При цьому самого Віктора Федоровича у сім'ї, а згодом й в усьому домі, називали "Батя".

"Щоб втихомирити хлопців, які розгулялися, Люді було достатньо однієї фрази: "От скажу Баті..." І це незмінно спрацьовувало. При цьому вона і голос ніколи не підвищувала", - згадує її сусідка.

 Дітей Сашка і Вітю Людмила Олександрівна лякала Батєю (Фото 1980-х років)

Втім, необхідність гаркати на дітей, кажуть, виникала досить рідко. За словами сусідів, сини Януковичів росли чемними та спокійними. А дружина нинішнього президента, наскільки відомо, ніколи не користувалася послугами хатніх робітниць та няньок. Господарством і вихованням дітей Люся займалася самотужки.

До речі, у сусідів була своя традиція: до свят вони пригощали одне одного власноруч приготовленими делікатесами. Кажуть, Людмилі Янукович особливо вдавалися пироги, печиво, тістечка і особливо торти з листкового тіста.

 Дружина Януковича 25 років тому дивувала сусідів своїми кулінарними здібностями

А ось у Януковича, якщо вірити його колишній сусідці, краще виходило працювати язиком.

"Якось наприкінці 80-х старий Новий рік разом відзначали. Я тільки з лікарні виписалася, в будинку було хоч конем грай. А у Люди все готово. Вона запропонувала разом святкувати. Досі згадуємо! До 5 ранку досиділи тоді, все наговоритися не могли. А як Віктор Федорович про полювання вміє розповідати - навіть нам, жінкам, цікаво!" - розповідає Краснокутська.

Сусіди Януковичу потім ще й пісню склали - "Донбасс порожняк не гонит". Мовляв, коли збиралися, співали разом.

А сам Янукович, кажуть, раніше краще працював язиком 

Між іншим, в хаті у Януковичів була і живність - анекдотичний кіт Васька.

"Тримали у сім'ї Януковичів і домашніх тварин. У них був шикарний сірий кіт з білою манишкою на прізвисько Васька. Спільний улюбленець!" - згадує інша сусідка президентського подружжя.

"До речі, повз залишених і скривджених кошенят Людмила не проходила ніколи. Усіх підбирала, годувала та прилаштовувала - знаходила господарів. Знаю, що і зараз так само чинить", - додала жінка.

 У цьому будинку, на 9-му поверсі, Януковичі тримали Ваську

Як стверджує газета, у Людмили Янукович зараз живе новий вихованець - породистий перс з непородистим ім'ям Філька.

А колишня сусідка Краснокутська продовжує дружити з першою леді і після того, як Януковичі змінили прописку. Обидві жінки вибираються разом у театр, як правило, подивитися на балетні постановки свого старого друга і сусіда Вадима Писарєва.

Фото "Комсомольської правди в Україні", а також фото з архіву "Острова"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Янукович показав яйця. ФОТО і ВІДЕО

Але імовірно, що найбільше надихнув Януковича президент Росії Дмитро Медведєв. Тут навіть стіни віддалено нагадують ті, в яких поквитався з яйцем Віктор Федорович
Фокус

На гербі Януковича в "сутенерських черевиках" кентавр за кермом

"Проффесорська сім‘я": "Мішкуватим, прямого крою костюмам Януковича (витриманим у стилі брежнєвського політбюро) цілком відповідає й антураж першої леді: зачіска Раїси Максимівни і гардероб приблизно тієї ж епохи"
Останні матеріали
Більше матеріалів