Головного тюремника позбавили напівголого боді-арту

14 серпня 2012, 12:52

Голова державної пенітенціарної служби України зібрався з "гастролем" на Дніпропетровщину. Головний тюремник Олександр Лісіцков збирається об'їхати органи та установи виконання покарань. До візиту голови ДПтСУ вже підготували цілу програму заходів.

От тільки шкода, що не видно у культурній програмі для Лісіцкого жіночого шоу боді-арту. Імовірно, це видовище тільки "для своїх".

Так, напередодні, напівоголені засуджені Дніпродзержинської виправної колонії №34 розмальованими дефілювали перед адміністрацією свого закладу.

12-го серпня 25 дніпродзержинських засуджених жінок проявляли свої таланти у конкурсі художніх номерів "Body–Аrt".


Виправна колонія №34 на Дніпропетровщині розважається з гумором
Із засуджених роблять моделей боді-арту

"Фантазії команд – учасників не були обмежені визначеною тематикою. Кожна з конкурсанток, представляючи свій малюнок на тілі, повинна була розповісти коротку історію свого "шедевру". Клуб колонії був заповнений, конкурс проходив з великим емоційним підйомом, кожен глядач підтримував свою конкурсантку, не шкодуючи оплесків", - йдеться у прес-релізі ДПтС.

Журі конкурсу, як повідомляється, складалося з представників адміністрації установи. Воно визначило та нагородило переможців.

Зокрема, перше місце посіла художня композиція під назвою "Обери свій шлях у житті".

У конкурсі боді-арту перемогло ось це диво людської фантазії
"Композиція під назвою "Обери свій шлях у житті"

На другій позиції опинилася робота "Крик душі".

"Крик душі"

"…Суперечливу боротьбу за третє місце вели дві композиції: міфологічна героїня "Сирена" та "Зимова троянда". Але всі учасниці блискуче впорались із завданням, тому отримали заохочувальні призи", - резюмується у прес-релізі.

Це, імовірно, "Сирена"
І фінальним акордом - "Зимова троянда"

Цікаво, як розважалася адміністрація Качанівської колонії.

Фото прес-служби ДПтСУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів