Екс-зять Кучми вп‘яте став батьком

Вівторок, 2 жовтня 2012, 11:39

Ця осінь виявилася плідною для відомих українських VIP-персон. Днями вкотре став татусем не лише футболіст Андрій Шевченко, а й колишній зять екс-президента Леоніда Кучми.

У вересні Ігор Франчук вже вп‘яте став батьком. Його дружина Юлія Польська народила бізнесмену другу дочку.

Про це, виклавши фото у соцмережу Facebook, сповістив сам Ігор Франчук.

"З народженням сестрички! Ярослав і Ліза дуже-дуже раді, буде з ким грати!" – написав Ігор.

 В Ігоря Франчука народилася вже п'ята дитина
 Другу доньку бізнесменові подарувала Юлія Польська

До слова, дівчинку назвали Катрусею.

Нагадаємо, після шлюбів із Оленою Кучмою (нині Пінчук) та Тетяною Лапіною, від яких у Франчука народилося троє синів, він зійшовся із бізнесвумен Юлією Польською.

Остання ж народила бізнесменові вже двох дочок. У 2009-му році на світ з‘явилася Єлізавета Франчук, а через три роки, в 2012-му, у пари народилася донька Катерина.

 Франчук і Польська разом вже близько 4 років
 Старша донька Юлі та Ігоря - Ліза

Що цікаво, у фотоальбомах Ігоря Франчука не знайти фотографій із його старшим сином від дочки Кучми Романом Франчуком. Натомість там не бракує світлин із його синами - Ярославом і Сашком - Франчуками від Тетяна Лапіної (в заміжжі Франчук).

Хоча останній рік по фото можна відстежити, що спілкується Ігор Франчук здебільшого з Ярославом та своєю дочкою від останніх стосунків Лізою.

 Ігор Франчук з дочкою та сином Ярославом в Акрополі у липні
 
 Добра сестричка
 
 Ярослав і Ліза
 

Нагадаємо, після розлучення Ігоря та Тетяни Франчуків вони буквально почали ділити дітей. В результаті старший син Олександр залишився жити з матір‘ю, а молодший Ярослав – із батьком.

"Відбулося перше слухання моєї апеляції. Суд вислухав Ярослава. Я попросив суд щоб ані я, ані мама не були присутні. Де Саша вчиться, мама не знає. Каже, що десь у Лондоні. Дуже сподіваюся, що зможу побачити старшого сина і обійняти його і попросити пробачення", - написав Ігор у Фейсбуку 6-го вересня.

 Останній спільний відпочинок Франчука з обома синами
Рік тому

Фото з Facebook Ігоря Франчука та Facebook Юлії Польської


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Екс-зять Кучми нацькував на дружину та дітей озброєних чоловіків?

Тетяна Франчук: "Ми приїхали у власний будинок, а нас не пускають. Мій чоловік, з яким у нас наразі триває шлюборозлучний процес, найняв охорону і змінив усі замки в будинку! Відповідно, ми не можемо зайти всередину"
Фокус

Франчук просить врятувати сина від екс-чоловіка та свекра

До розбірок Франчуків долучилася інша сканадальна фамілія. Так, перша дружина баскетболіста Окунського Наталія стала на сторону Ігоря Франчука, а нинішня його дружина Маріанна Окунська – вболіває за Тетяну Франчук.
Скандал

Франчуки зчепилися за сина. ВІДЕО

"Сьогодні я нарешті вмовив Таню, щоб дітки зустрілися.. через 5 хв прийшло 20 співробітників Голосіївського РВВС і почали віднімати Ярослава. Яся був чоловіком і тримався…" – написав Ігор Франчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook у п‘ятницю
Фокус

Франчук просить Януковича допомогти з екс-дружиною

Ігор Франчук: "Вельмишановний Вікторе Федоровичу, Я батько двох малолітніх синів 10-ти і 12-ти років, вимушений звернутися до Вас як гаранта конституційних прав моїх дітей від свавілля судової та адміністративної системи"
Останні матеріали
Більше матеріалів