У Франчук екс-зятя Кучми називають кіднепером

27 квітня 2012, 14:43

Колишня дружина Ігоря Франчука Тетяна вирішила наслідувати приклад Натиалі Окунської – через пресу повідомити усім про війну з екс-чоловіком.

Прес-служба "Київський Подіум", яка представляє інтереси галеристки Тетяни Франчук, розповсюдила звернення до представників ЗМІ.

"Колишній чоловік відомої галеристки Тетяни Франчук – бізнесмен Ігор Франчук – ігноруючи судові приписи, незаконно, у розпал навчального року викрав зі школи в Лондоні спільних із Тетяною дітей (Олександр, 12 років, Ярослав, 10 років)", - ідеться у зверненні.

"Він силоміць вивіз їх в Україну і не збирається вирішувати проблему мирним, цивілізованим шляхом, натомість погрожуючи Тетяні та її матері фізичною розправою, якщо вони будуть йому заважати робити так, як заманеться", - написано у документі.


Як запевняється у прес-релізі, Ігор Франчук "розігрує люблячого батька і патріота, а позаочі пише екс-дружині SMS образливого змісту".

Люди Тетяни Франчук стверджують, що її екс-чоловік Ігор викрав їхніх дітей

"До того ж, пан Франчук повсюди хизується тим, що в нього "все кругом схоплено і давно вирішено" та козиряє прізвищами людей з найвищого ешелону влади. Днями він подав ще один позов до суду про позбавлення Тетяни батьківських прав!" – наголошується у зверненні до ЗМІ.

Нагадаємо, Ігор та Тетяна Франчуки розлучилися у 2008-му році. У колишнього подружжя є двоє синів - 12-річний Олександр та 10-річний Ярослав.

За мирною угодою колишнім чоловікові та дружині було визначено ділити час, проведений з їхніми дітьми, порівну. Як запевняють в оточенні Тетяни Франчук, певний час Ігор рішення суду дотримувався.

Але у 2009–му році Ігор Франчук, як писав "Блік", замінив замки в будинку. До того ж він буцімто виставив охорону, аби вона не пускала Тетяну з синами до оселі в Чапаївці, де вони всі до розлучення жили разом..

Подружжя, яке створило двох дітей, тепер воює за нащадків. Фото з архіву "Української правди"

Через п’ять місяців по тому стався ще один прикрий інцидент. Як стверджує прес-служба "Київський Подіум", коли за графіком настав час Тетяни бути з синами на новорічні свята, Ігор їй дітей не віддав. На запитання, коли їх можна буде забрати, він грубо крикнув: "Ніколи!"

"Старшому Сашкові вдалося прорватися до матері, але молодшого Ігор не випустив… І знову жодних пояснень. Єдине, що повторював раз у раз, це те, що він змусить сина назавжди забути матір…" - повідомляється у зверненні до преси.

За час, що минув відтоді, у Ігоря Франчука з’явилася ще одна дитина. Дочку йому народила бізнесвумен Юлія Польська. До слова, у колишнього зятя Леоніда Кучми також є син від Олени Пінчук, Роман. Стверджується, окрім того, що Рома навіть прізвище змінив з батькового Франчук на прізвище олігарха вітчима – Пінчук.

Юлія Польська, тим часом, народила Франчуку четверту дитину - дочку

Сини Франчуків Сашко та Ярослав навчалися у Лондоні, у приватній школі. Щоб частіше їх бачити, Тетяна Франчук з її нинішнім чоловіком Мануелем Алвесом купили там квартиру.

Як повідомляється у релізі, у грудні 2011-го року, коли діти були в лондонській квартирі Ігор Франчук звернувся до поліції з заявою про те, що екс-дружина нібито їх вкрала. Хоча, як наголошується, Тетяна взяла синів зі школи на вихідні і навіть паспорти хлопців залишались у школі. Але до квартири вдерлися поліцейські і силоміць забрали дітей у відділок.

Сини Франчуків Сашко та Ярослав навчалися у Лондоні, у приватній школі

Закінчилось усе викликом Тетяни Франчук до суду. Врешті, вона подала зустрічний позов.

"Але 23 лютого 2012 року Ігор викрадає дітей із тоієї ж школи, не звертаючи уваги на заперечення директора, котрий отримав припис від англійського суду, що до моменту вирішення питання про дітей вони залишаються в школі (їхні паспорти батько залишив у навчальному закладі)", - стверджується у заяві від пре-служби Тетяни Франчук.

"Незаконним шляхом Ігор привіз хлопчиків в Україну і заховав у себе, а вже 24 лютого 2012 р. Голосіївський суд м. Києва виніс рішення про заборону вивезення дітей за межі України. Те, що це – кіднепінг, визнало англійське судочинство і зобов’язало Ігоря Франчука повернути дітей за місцем навчання. Втім, як завжди, він це рішення проігнорував", - наголошується у зверненні до ЗМІ,

Тепер брати живуть нарізно - завдяки своїм люблячим батькам

Згодом Тетяна Франчук забрала до себе старшого сина Олександра. До хлопця зараз ходять репетитори з усіх предметів. Водночас молодший, Ярослав, залишився з батьком, який "не дозволяє йому навіть розмовляти з матір’ю по телефону".

Як стверджує прес-служба Тетяни Франчук, її колишній чоловік налаштовує дітей проти матері, каже їм, що вона нібито хоче посадити його у в’язницю, а їх тоді віддадуть в чужі родини і таке інше.

Також повідомляється, що ще до "викрадення дітей зі школи" на сторінку Тетяни Франчук у соцмережі Facebook Ігор Франчук викладав текст такого змісту:

"…вона зомбувала дітей найжорстокішим чином… не знаю, яким чином вона і її мама це робили (намовляння, гіпноз, ворожки чи інша нечиста сила)… хоч як дивно, допомогла свята вода і молитви за здоров‘я… дітей як підмінили, вони стали такими, як були… тільки виглядали змученими і витиснутими, як цитрина".

Нагадаємо, нещодавно сам Ігор Франчук у Фейсбуці жалівся на те, що екс-дружина подала на нього до суду. Як визнав чоловік, він справді 23-го лютого поїхав до Великобританії і забрав синів додому. Буцімто для того, щоб на період суперечки між ним із екс-дружиною, дітей не віддали у чужі сім'ї.. Втім, старшого сина, Олександра, за словами Ігоря, Тетяна змогла заманити до себе.

Наостанок зауважується. Що перемовини адвокатів двох сторін ні до якого позитивного результату так і не призвели.

Фото, надані прес-службою "Київський подіум", а також фото журналу "Публичные люди", а також фото "Main People" і з Facebook Ігоря Франчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів