Кум Азарова і Кільчицька вже вмостилися під ялинкою

4 грудня 2012, 13:44

Колишня заступниця Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька та екс-чоловік Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний взяли участь у передноворічній зйомці.

Нагорного і Кільчицьку разом із ще трьома персонажами запросили взяти участь у фотопроекті журналу "Публичные люди". Завданням було сфотографуватися у зимово-сімейному антуражі та написати справжнього листа. Мовляв, у комп‘ютерну еру люди вже й забули, як це робиться.

Дивимося, що з цього вийшло:

Кум Олексія Азарова Тимофій Нагорний фотографувався із Ренатою Гернер, яка менше року тому народила йому дочку Ніколь. А написав Тимофій такого листа:


"Дорогі мої сестрички Рая, Людочка, Аня, Марина, Наташа і Валечка! Від усієї душі вітаємо вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо любові, мудрості, добробуту і процвітання! У нас все добре, нещодавно похрестили Нікочку, а Вадим та Каролінка побували у США, тепер вони знають англійську. Ми ними дуже пишаємося! Сильно за вами сумуємо!"

Нагадаємо, Вадим та Кароліна – діти, які з‘явилися у Нагорного у шлюбі з олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики Лілією Подкопаєвою.

Нагорний та його Рената і Ніколь взяли участь у новорічному фотопроекті

Ірена ж Кільчицька, яку екс-жінка Черновецького Аліна Айвазова, охрестила психічно хворою пліткаркою, фотографувалася тільки з дітьми.

"Дорогі наші близькі! Вітаємо вас з Новим 2013-им роком та Різдвом Христовим! Нехай майбутнє буде для всіх нас щасливим і принесе тільки радість! І щоб усі ми були здорові! Наша весела щаслива сімейка", - написала Ірена у імпровізованому листі-привітанні.

Кільчицька позувала з дітьми
З сином Марком та донькою Монікою

А співачка Тетяна Піскарьова, з якою доля якось звела і Віталіну Ющенко, похвалилася тим, що її дочка Настя пішла у перший клас, а сама вона зняла хороший кліп, кохає і кохана.

Співачка Піскарьова, з якою доля якось звела і Віталіну Ющенко, похвалилася успіхами дочки і своїми

Важко зрозуміти, за яким принципом редакція журналу підшукувала героїв для фотосесії.

Але у ній опинилися епатажна екс-заступниця глави КМДА, донецький бізнесмен, співачка Тетяна Піскарьова, а також директор одного з телеканалів Світлана Криворучко і керівник одного з медіа-проектів Віктор Шлинчак.

Фото журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів