Як Кільчицька віддавала власних дітей у Європі

13 жовтня 2010, 14:16
Колишня заступниця київського міського голови Леоніда Чернівецького Ірена Кільчицька вже кілька місяців як у "підпіллі". Про мерську даму, а надто про її весілля не було чути вже давно. Втім, Ірена Реонольдівна про подробиці свого особистого життя розповідати й не поспішає. Зате про діток - Моніку й Марка - трохи поділилася.

"Я займаюся дітьми і ні з ким не спілкуюся, у мерії не буваю", - каже Кільчицька "Сегодня".

За словами Ірени Реонольдівни, цього літа вона відпочила довше ніж зазвичай.

"Ми багато подорожували Європою. Зараз там відпочивати вигідніше, ніж у Криму. Дешевші продукти, кращий сервіс", - розповідає Кільчицька.

Цього літа Кільчицька поїхала туди, де продукти дешевші

Подорожувала любителька "Chanel" і "Hermes" з дітьми. А в Німеччині і Франції Моніка та Марк ходили у дитячі сади.


"Я віддавала їх на пару годин, щоб вони могли спілкуватися з дітьми і засвоювали мови", - пояснює Ірена.

Також Кільчицька запевняє, що її діти відрізняються почуттям гумору.

"Дочка ходить у балетну студію Театру опери і балету. За хорошу роботу і поведінку їм на руку клеять наклейки", - починає свою оповідку улюблениця Черновецького.

"Якось Моніка приходить без неї. Вона того дня пішла на заняття, не виспавшись, вередувала і... співала. Я її питаю: "Як же так, Моніко, ти не отримала наклейку". А вона мені відповідає: "Зате я отримала задоволення", - сміється Ірена Реонольдівна.

У Німеччині та Франції Іреан Реонольдівна віддавала дітей у садок

А от чи отримала задоволення сама Кільчицька - від поїдання власного весільного торта - невідомо. Про своє весілля, яке Ірена мала відіграти з загадковим французом цього літа, вона не каже.

"Дізнаєтеся пізніше", - відмахується.

До речі, як пише газета, в оточенні Кільчицької запевняють, що її заміжжя - лише піар-акція, причому ще й комерційна. Мовляв, шлюб міг бути корисний для одержання французького громадянства, щоб мати відхідні шляхи. Адже Черновецькому нині непереливки.

Сама ж Кільчицька якось казала, що ніколи не планувала змінювати громадянство.

А ще Ірена Реонольдівна збирається знову вийти на роботу. З цієї нагоди жіночка накупила кілька нових ділових костюмів від "Chanel" - свого улюбленого бренда.

Для нової роботи Ірена купила нові костюми "Chanel"

Втім, кому ж так пощастить - Ірена не каже. Але джерела з її оточення запевняють, що жінка зібралася не в політику, а в бізнес - в одну з банківських структур. Нагадаємо, до мерії Кільчицька вже працювала у банку - у Черновецького.

До слова, кажуть, що нині стосунки Кільчицької з мером - досить натягнуті. Мовляв, Ірена ображена на "Льоню-Космоса", якого "зіпсувала влада".

Фото "Сегодня" і "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів