Положинський став бороданем і отримав новий досвід. ФОТО

Понеділок, 22 лютого 2016, 16:11

Музикант і громадський активіст Олександр Положинський порадував не лише оновленим образом, а й участю у незвичній фотосесії.

Фронтмен гурту "Тартак" відростив бороду та погодився побути інакшим в об'єктиві фотографа Андрія Кореня.

Спеціально для ТаблоID Олександ Положинський розповів про новий цікавий досвід, який здобув під час зйомок.

 

"Ми знімали кліп на пісню "Жити" з нового альбому "Тартака" - "Ввічність". В зйомці брали участь мої колеги-артисти, ті, з якими я товаришую, і ті, до яких ставлюся з повагою", - зауважив співак.

 

Серед тих, кого Положинський запросив знятися у кліпі, була й його "давня творча симпатія" - Марія Чеба.

"Марія приїхала в компанії з Андрієм (фотографом). Вдвох вони й запропонували фотозйомку, запевнивши, що це для них велика приємність, а для мене - цікавий досвід і несподівані образи. Я трохи покомизився, але, звісно ж, погодився", - зізнався Сашко.

 

А щоб не дати артистові шансу втекти, зйомку призначили на найближчі вихідні.

 

Положинський пояснив, що на фотографіях він постав у геть незвичному для себе вигляді й через це почувався дещо не в своїй тарілці.

"Всі образи вигадували колегіально: пропонували, здебільшого, дівчата - Марія і Наталя, дівчина, котра керує крамницею товарів українського виробництва, а затверджував образи Андрій. Я почувався трохи не в своїй тарілці, але слухався. Та й цікаво було спробувати бути інакшим, ніж зазвичай", - зізнався співак.

 
 

"На зйомці, крім всього іншого, я познайомився з приємними людьми - світлими, вмілими, зацікавленими в тому, чим у житті займаються. Така молодь мене дуже надихає", - додав він.

 
 
 
 
 

Нагадаємо, два роки тому, ще під час перших заворушень на Майдані Положинський повівся як справжній герой і продовжував брати активну участь у всіх революційних подіях.

Однак сам Олександр не вважає себе ані героєм Майдану, ані героєм сексуальних фантазій.

Фото Андрія Кореня


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів