Положинський став бороданем і отримав новий досвід. ФОТО

22 лютого 2016, 16:11

Музикант і громадський активіст Олександр Положинський порадував не лише оновленим образом, а й участю у незвичній фотосесії.

Фронтмен гурту "Тартак" відростив бороду та погодився побути інакшим в об'єктиві фотографа Андрія Кореня.

Спеціально для ТаблоID Олександ Положинський розповів про новий цікавий досвід, який здобув під час зйомок.

"Ми знімали кліп на пісню "Жити" з нового альбому "Тартака" - "Ввічність". В зйомці брали участь мої колеги-артисти, ті, з якими я товаришую, і ті, до яких ставлюся з повагою", - зауважив співак.


Серед тих, кого Положинський запросив знятися у кліпі, була й його "давня творча симпатія" - Марія Чеба.

"Марія приїхала в компанії з Андрієм (фотографом). Вдвох вони й запропонували фотозйомку, запевнивши, що це для них велика приємність, а для мене - цікавий досвід і несподівані образи. Я трохи покомизився, але, звісно ж, погодився", - зізнався Сашко.

А щоб не дати артистові шансу втекти, зйомку призначили на найближчі вихідні.

Положинський пояснив, що на фотографіях він постав у геть незвичному для себе вигляді й через це почувався дещо не в своїй тарілці.

"Всі образи вигадували колегіально: пропонували, здебільшого, дівчата - Марія і Наталя, дівчина, котра керує крамницею товарів українського виробництва, а затверджував образи Андрій. Я почувався трохи не в своїй тарілці, але слухався. Та й цікаво було спробувати бути інакшим, ніж зазвичай", - зізнався співак.

"На зйомці, крім всього іншого, я познайомився з приємними людьми - світлими, вмілими, зацікавленими в тому, чим у житті займаються. Така молодь мене дуже надихає", - додав він.

Нагадаємо, два роки тому, ще під час перших заворушень на Майдані Положинський повівся як справжній герой і продовжував брати активну участь у всіх революційних подіях.

Однак сам Олександр не вважає себе ані героєм Майдану, ані героєм сексуальних фантазій.

Фото Андрія Кореня

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів