"Зібен-зібен ай лю лю". Сердючка їде на "Євробачення" від Англії

24 червня 2008, 11:38

Ще перед поїздкою на "Євробачення-2007" Андрій Данилко чи то жартома, чи то серйозно заявляв, що, якщо його не обере Україна, він поїде на конкурс від Казахстану.

Цього разу Андрій, схоже вже цілком серйозно, вирішив реалізувати задумане. Однак тепер з Вєркою Сердючкою має пощастити не казахам, а... манірним англійцям.

Річ у тім, що Данилко веде переговори з англійською стороною, щоб у наступному році Сердючка ще раз "порвала" "Євробачення", але цього разу - не від України, а від Великобританії.

"У такий спосіб ми хочемо своєрідно бойкотувати конкурс", - зізнався Андрій в інтерв'ю "Сегодня".


Сердючка хоче "порвати" Москву за допомогою англійців

Судячи з усього, Данилка не влаштовує система голосування за конкурсантів.

"Об'єктивність голосування на конкурсі щороку особисто в мене викликає великі сумніви. Англія теж дуже незадоволена результатами, котрий рік поспіль її учасники посідають ледь не останні місця, хоча щорічно намагаються представити яскраве шоу", - каже Андрій.

При цьому Данилка не хвилює можливе обурення з боку українців.

Данилко не боїться, що його "порвуть" українці

"На всі зловтішні розмови я чхати хотів. Так, уявляю, що мене українці "пошлють" жити в Англію і пити їхню кока-колу або ще щось гірше. Я, звичайно, не знаю, яке місце посяду... Думаю, хоч десяте, але дадуть, якщо оцінять прикіл", - каже Андрій.

При цьому Данилко впевнений, що, якщо він переможе, то "це буде подвійна перемога - і Англії, і України".

"А як же?! По-моєму, це було би честю для нашої країни, що українка Сердючка гідно представила країну, яка є колискою усього світового шоу-бізу, яка виростила "Бітлів", "Роллінг Стоунз", - каже він.

Звичайно, немає сумнівів, що Сердючка, потрапивши відразу у фінал, "порве" Москву, у якій пройде "Євробачення-2009 ".

Однак залишається тільки одне маленьке питання - чи знають британці про наміри Данилка, і чи погодяться вони самі вболівати за "Зібен, зібен, ай лю лю"?

Фото прес-служби Данилка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів