У Британії Черновецький став веселим педофілом. Фото

23 квітня 2009, 12:32

Поки київський мер Леонід Черновецький вже майже місяць лікується від невідомої хвороби в Ізраїлі, його "привид" просто таки блукає Європою.

Льоня-Космос вкотре потрапив у міжнародну пресу. Проте цього разу у несподіваному ракурсі навіть для його скандального іміджу.

Нещодавно британський таблоід "Mirror" у своїй інтернет-версії розмістив статтю про педофілів, яких перевіряють на детекторі брехні.

Таким чином британська влада розраховує попередити рецидиви злочинів, вчинених засудженими за педофілію. За результатами тесту з'ясовується, чи думає педофіл про напад на чергову жертву, і від цього залежить, чи залишиться він у в'язниці, чи його випустять на волю.


Найкумеднішим і найнесподіванішим поворотом історії, опублікованої виданням, стала її ілюстрація. У матеріалі про педофілів розміщено фото київського мера Черновецького. "Космічне" обличчя Леоніда Михайловича турботливо заретушовано, проте в Україні, мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не впізнала "мера усіх киян".

Веселий педофіл з обличчям Черновецького. Фото з сайту Mirror.co.uk

На фото Льоня-Космос з радістю проходить ту саму процедуру, що й британські педофіли. Проте невідомо, чому саме він став героєм цієї історії.

Мабуть, помилка сталася, коли журналісти почали шукати фото для ілюстрації свого матеріалу в Інтернеті. Забивши в Інтернет-пошуковик слова "lie detector", редактори отримали картинку з зображенням київського мера, який і справді довго "хворів" ідеєю перевірки всіх і вся за допомогою детектора брехні. І якось навіть пройшов цю процедуру сам.

Мабуть, журналісти взяли фото з публікації BBC про Черновецького. Фото з сайту bbc.co.uk

ТаблоID знайшов таке саме фото Черновецького у публікації іншого британського медіа - BBC. У статті якраз йшлося про те, що київському меру призначили психіатричну експертизу.

Тож напевно Черновецький просто став жертвою журналістської неуважності, побувавши у ролі веселого педофіла.

Фото "Mirror", "BBC", а також фото з сайту КМДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів