Екс-зять Кучми забрав сина і хоче, щоб він забув матір

16 грудня 2009, 14:26

Не встигла галеристка Тетяна Франчук розслабитися й подумати про народження дитини від нового коханця, як її екс-чоловік Ігор Франчук знову взявся ділити синів.

Цього разу екс-зять Кучми запевняє, що не віддасть Тетяні молодшого сина Ярослава та змусить хлопця забути про свою матір назавжди.

"Після розлучення у Тетяни та Ігоря є усна домовленість і підписана мирова угода, за якою вони мають право рівноцінно бачитися з дітьми. Побудований графік, як у всіх цивілізованих людей. Тобто якісь вихідні Тетяна з дітьми, якісь вихідні - Ігор з дітьми", - розповіла ТаблоID прес-секретар Тетяни Франчук Ольга Крилова.

На новорічні свята Тетяна планувала бути з дітьми: кудись полетіти, зустріти там Новий рік. А з 2-го по 15 січня синів мав забрати до себе Ігор.


Та перш ніж галеристка мала поїхати у відпустку з 10-річним Сашком та 8-річним Ярославом, екс-чоловік попросив, щоб діти погостили у нього. Мовляв, на пару днів, а потім він їх поверне.

Оскільки всі конфлікти у колишнього подружжя були вирішені, Тетяна зі спокійною душею віддала дітей Ігорю у Чапаєвку.

"І от вчора вдень, коли вона поставила йому питання: "О котрій годині мені можна забрати дітей?", він відповів: "Ніколи", - розповіла представниця Франчук.

"От з цього все й почалося. Тетяна покинула все тут у Києві й полетіла вчора у Чапаєвку забирати дітей. Звісно, вже традиційно, Тетяну зустріла охорона і зачинені двері", - додала прес-секретар.

Франчук спробувала зайти у будинок, підключивши до цього представників міліції. Але це не допомогло й Ігор не пустив екс-дружину до дітей.

"Єдиний плюс поїздки був у тому, що старший син Саша якимось чином пробіг між охороною, між батьком, вискочив до Тетяни і просто з криками залетів до неї у машину", - поділилася подробицями Ольга Крилова.

"Але вся проблема у тому, що залишився молодший син Ярослав у Ігоря. І от зі вчорашнього вечора Ігор заявив, що він Ярослава не віддасть. І сьогодні все продовжується у тому ж дусі", - додала вона.

Наразі жодних коментарів з цього приводу конфлікту у Ігоря Франчука отримати не вдалося. Однак представниця Тетяни запевняє, що бізнесмен жодним чином не пояснив, чому він не хоче віддавати сина.

"Він не може нормально пояснити, чому він не хоче віддати дитину. Просто ось факт: я не віддам тобі дитину і все. Ні вмовляння, ні сльози не діють", - розповіла прес-секретарка галеристки.

"Насправді, що у людини в голові - не відомо. Там просто відбуваються жахливі речі. Ігор погрожує тим, що він дитину взагалі не віддасть і зробить усе можливе, щоб дитина забула, хто така мама", - додала вона.

Одразу ж після цього Тетяна Франчук звернулася до своїх адвокатів і на даний момент ведуться переговори. Юристи намагаються якось вирішити цю проблему.

"Адже по-перше, вже запланований відпочинок, та й для дитини це насправді дуже важкий стрес. До того ж, хлопці ніколи не розлучалися. Якщо вихідні були татові, то обидві дитини були з батьком. Не було такого, що один їде, а інший залишається. Хлопці завжди разом", - зауважила прес-секретар.

Тепер Тетяну Франчук турбує питання, що ж буде з сином. Адже після завершення канікул дитині треба повертатися до школи.

"Що буде відбуватися тепер з дитиною і як вона там себе зараз почуває, Таня не знає. Тетяна зараз сидить у Києві і не може поїхати туди, щоб знову стояти під воротами", - каже Ольга Крилова.

Нагадаємо, це не вперше колишній зять Кучми намагається забрати собі дітей. Так, влітку Ігор у буквальному розумінні виставив екс-дружину та обох синів за двері. Причому зупиняли Тетяну та дітей не лише наглухо зачинені ворота, а й націлена зброя.

Щоправда, сам Ігор Франчук спростовує, що цей інцидент мав місце. Мовляв, він дозволяє синам у будь-який час приїздити у будинок в Чапаєвців.

Але бізнесмен зауважив, що він планував відсудити дітей у Тетяни. Та потім передумав й вирішив, що ділити дітей не треба.

Та, схоже, між колишнім подружжям знову пробігла чорна кішка...

Фото ТаблоID, "Бліка", "Комсомольської правди в Україні" та "Газети.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів