Екс-зять Кучми хотів відсудити дітей, а його дружина виходить заміж

9 липня 2009, 16:37

Після того, як перед воротами екс-зятя Кучми Ігоря Франчука вибухнув скандал, він перекинувся й у ЗМІ-простір. Виявляється, Ігор і його дружина Тетяна Франчук зовсім по-різному бачать нинішню ситуацію з їхнім розлученням і інцидентом з дітьми...

Таня каже, що Ігор - неадекватний, а його охоронці спрямовують зброю на дітей. А Франчук у свою чергу дотримується тактики справжнього "янгола".

"Я подорожувала із синами по Італії і Франції. Раптом на мобільний прийшло повідомлення, що мої речі вже пакують і збираються вивозити з власного будинку. Ми відразу (3-го липня) вилетіли в Україну. Але Ігор навіть не пустив нас на поріг", - ще раз повторює нещодавню скандальну історію галеристка Франчук, пише "Новая".

"Біля будинку ходили незнайомі охоронці зі зброєю. Вони і передали нам: "Наказали нікого не впускати". Я і мій адвокат бачили, як він (Ігор Франчук) визирав у вікно, але навіть вийти порозумітися з нами не захотів. Зволів просто проігнорувати", - розповідає ображена жінка.


Жінка ще раз переповіла, як її сини кликали тата, а він залишився байдужим. Каже, хлопці з дитячою безпосередністю намагалися перелізти через паркан. А старший, Олександр, навіть видрався на високу огорожу.

У Франчука розвалився вже другий шлюб. Є дві версії подій

"...Але з‘явилося кілька охоронців. Одному з них не прийшло нічого кращого в голову, як спрямувати пістолет на Сашка. Уявляєте?! Дитина дуже злякалася і дотепер відмовляється зустрічатися з татом після такого "теплого" прийому", - викриває шокуючі подробиця подруга Влади Литовченко.

На цьому, як з‘ясовується, історія Франчуків не закінчилася.

"У понеділок ввечері колишній чоловік відправив свого водія, щоб я "відіслала" йому дітей. У нього був день народження - 42 роки. Напевно, хотів зіграти на публіку, показати, який він хороший батько", - каже Тетяна.

Але, за її словами, їхні сини Ярослав і Сашко відмовилися їхати до батька:

"Після того випадку з закритими воротами і пістолетом у дітей психологічна травма. Тим більше що після того як ми подали документи на розлучення, Ігор намагався відсудити у мене дітей".

Тетяна: охоронці будинку Ігоря спрямували зброю на дітей!

Окрім того, Тетяна каже, що розлучення ще не стало доконаним фактом.

"Шлюборозлучний процес ще триває. Власне, тому я і зважилася все розповісти, оскільки не знаю, чого чекати від цієї людини. Він став неадекватним. Зброя, спрямована на мого сина, хороший тому приклад", - каже обурена Франчук №2.

Разом з тим Тетяна досі згодна дозволяти своєму "неадекватному" чоловіку бачитися з дітьми:

"Утім, я навіть зараз не збираюся перешкоджати зустрічам Ігоря з дітьми. От тільки вони самі не хочуть бачити тата. Діти все питають про "дядька з пістолетами" - налякані".

"А він навіть відмовився виплачувати аліменти. Але я в змозі сама поставити їх на ноги", - запевняє жінка.

А Ігор не платить аліменти

Цікаво, що з точки зору бізнесмена Ігоря Франчука, його друге розлучення пройшло досить тихо.

"Ми розсталися мирно. Нічого подібного не було. Це все вигадки жовтої преси. Я не виставляв за ворота Таню з дітьми. Вона приїжджає, коли хоче. У мене з нею залишилися нормальні стосунки", - заявив він на своєму дні народження в родовому маєтку в Чапаєвці.

"Мене у той день взагалі не було вдома, але я знаю, що інциденту з охороною не могло бути. Ясна річ, діти можуть у будь-який час безперешкодно заходити в дім. Я тільки тещу не пускаю. З нею не склалися взаємини", - запевняє Ігор.

Причому Франчук губиться у здогадках, кому ж це вигідно роздувати скандал.

"Може, подруга колишньої дружини Влада Литовченко хоче пропіаритися?" - припускає бізнесмен.

Ігор Франчук: Все вигадки! Таня приїжджає в будинок, коли хоче

Водночас те, що сини не приїхали до нього на день народження, Франчук пояснює теж по-своєму: "Хлопці не приїхали на мій день народження тільки тому, що готуються до тестів. Ми хочемо перевести їх в іншу школу, попереду - складні випробовування".

"Та й саме свято я не планував, якось все спонтанно вийшло: зателефонували друзі, сказали, що приїдуть. Довелося накривати столи", - уточнив він.

Тим не менше, Франчук зізнався, що "інцидент зі спробою відсудити дітей був": "Моя мама вирішила забрати хлопців за допомогою адвокатів, тому що дружина тривалий час жила у Португалії".

"Але потім ми вирішили, що "ділити" синів не будемо. Нехай вони живуть місяць зі мною, а потім стільки ж зі своєю матір‘ю. Це ж діти, і вони не повинні страждати через наші розбіжності", - зауважує екс-зять Кучми.

Бізнесмен збирався відсудити дітей, але потім передумав

А що до розлучення, то за версією Франчука, воно вже відбулося:

"З Танею ми вже давно розлучені. Тепер нас практично нічого не пов'язує. Звичайно, питання залишаються, наприклад, про освіту дітей. Але це поточні питання, які можна вирішити".

Окрім того, Франчук підкреслив, що залишив Тетяні її бізнес і не претендує на нього. "Хоча багато в чому, що стосується фінансування, допомагав", - додав він.

"Будинок у Чапаєвці залишився за мною. Сини можуть приїжджати туди, коли їм тільки заманеться. Це все-таки їхній будинок - вони тут виросли", - зауважив також бізнесмен.

З Тетяни ж Франчук, за його словами, вистачить і тієї квартири у центрі Києва, яку він їй раніше подарував - площею 330 квадратних метрів.

А наостанок Ігор Франчук дав прикурити усій жовтій пресі: "Крім того, які можуть бути претензії? Тетяна збирається незабаром вийти заміж, переїхати в Португалію"...

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID та "Українська правда. ЖИТТЯ"), "Світського життя" та "Новой"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів