Окунська: Власенка побили. ВІДЕО

30 вересня 2010, 10:38

Колишня модель і екс-дружина депутата від БЮТ Наталя Окунська заявляє, що її чоловіка побили, і побили, бо він це заслужив.

Екс-жінка адвоката Сергія Власенка виклала в інтернет відео із коментарем про те, що бютівця побили.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ПІД НАЗВОЮ "ПОБИЛИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ПАРТІЇ БЮТ СЕРГІЯ ВЛАСЕНКА":

Як запевняє Окунська, відео їй підкинули "добрі люди".


"Спасибі добрим людям, які, знаючи про моє лихо, вирішили підкинути мені такий матеріал. Як бачите, народний депутат БЮТ і заслужений юрист може бити лише жінку! А у чоловічому двобої тільки махає руками, як дівчинка", - написала Окунська на "YouTube".

До речі, у коментарі ТаблоID Наталя відзначила, що до підкинутого диска була прикладена записка про те, що у міліцію заяви від Власенка не надходило.

"...Тому що мій екс- чоловік чудово розумів, за що його побили і що, якщо він піде в міліцію розкриється надто багато фактів, про які він волів би не говорити", - пояснила Окунська.

На Власенка махали руками в якомусь закладі. Та й так, що їжа летіла - на одяг, стіни, штори...

"З огляду на депутатську недоторканність, виникає питання "Чому народний депутат не звернувся у міліцію після такого ганебного побиття у публічному місці?" Відповідь "Та тому, що він прекрасно знає, що отримав за діло!" - пише вона ж у коментарі до відео на "YouTube".

За словами Окунської, у міліцію Власенко не скаржився

На своїй особистій сторінці у "Facebook" Окунська нагадала, що свого часу її бив Власенко.

"Я думаю..... Що Бог бачить ВСЕ ! Сподіваюся, що мій колишній чоловік відчув те почуття болю, яке відчуваю я вже 2 роки і той фізичний біль, який я відчувала, коли він мене бив!" - написала вона.

Окунська: "(Власенко) у чоловічому двобої тільки махає руками, як дівчинка"

Наостанок під викладеним в інтернет відео Наталія подякувала усім, хто допомагає "мені і моїм дітям домогтися справедливості у цій непростій справі, де чиновник перейшов межу моралі та звичайних людських цінностей".

Нагадаємо, восени 2008-го року Наталя Окунська та Сергій Власенко розлучилися. Пара прожила разом чотири роки, з них в офіційному шлюбі - два. Колишнє подружжя виховувало чотирьох дітей: двоє старших синів Наташі від попередніх стосунків, дочку Окунської, яку вдочерив Власенко, і спільну з адвокатом дочку.

Відео "YouTube"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів