Франчук хоче відсудити в екс-зятя Кучми синів

12 березня 2012, 17:29

У сімействі Ігоря Франчука та його другої дружини Тетяни Франчук знову можна кричати "Гвалт!". Колишні чоловік і дружина, хоча вже й мають кожен власне приватне життя, не припиняють чубитися. Як і раніше, через спільних дітей.

Так, якщо вірити Ігореві Франчуку, його колись кохана галеристка прагне відсудити в нього синів. Тетяна Франчук буцімто подала на екс-чоловіка до суду. У позові подружка Влади Литовченко-Прокаєвої нібито звинуватила екса в тому, що він бив їхніх спільних дітей і не пускав додому.

Лист Ігоря Франчука, адресований "друзям", опублікував на своїй сторінці у соцмережі Facebook користувач Антон Свобода. ТаблоID наводить повний текст листа у перекладі українською:

"Друзі, у мене ситуація, і потрібна допомога. Я з дітьми прилетів до Києва, діти твердо хочуть вчитися в нашій країні.


Мама їхня подала на мене до англійського суду, щоб їй віддали під повний контроль наших дітей за законами Англії, а мені дозволити з ними бачитися лише у присутності людини, яку вона знайде...

Написала у позові, що я їх б'ю, не пускаю додому вдень, а тільки ночувати, і стали вони для мене... людьми третього сорту.

Ігор Франчук: Колишня дружина подала на мене до суду (Фото зроблено у серпні 2011-го року на святкуванні дня народження Франчука)
Екс-дружина хоче обмежити спілкування Ігоря Франчука з синами?

Проблема в тому, що якщо я почну виправдовуватися і доводити, яка вона мати, то в Англії чинять просто - на період суперечки віддають дітей у чужі сім'ї.

Тому я 23-го лютого, після всіляких спроб переконати Таню відкликати свої неправдиві свідчення і залишити все як є, злітав на Туманний Альбіон і забрав дітей додому. Від гріха подалі.

Сходили до шкіл, де навчалися, скрізь чекають. Але от якщо молодший навідріз відмовився до мами навіть у гості - боїться, знову буде кричати і карати, то старшого вдалося 7-го березня заманити відвідати бабусю і маму, яка терміново прибула зі спекотних країн у проклятущий Київ (з її слів). І п'ять днів ані дзвінка, ані смс.

Восени 2011-го Франчук брав Сашка й Ярослава з собою до Єгипту
І навіть на Маврикій у грудні 2011-го хлопці їздили з батьком. Там же тоді відпочивали футболіст Олександр Шовковський та син Софії Ротару Руслан Євдокименко

Шкода Сашу, знову його ламають через коліно найближчі люди - мама і бабуся.

Знаю, що найбільше боїться Таня думки людей, хоча людей і ненавидить більше, ніж мене.

Допоможіть їй не мучити дитину.

Скоро суд за визначенням місця проживання дітей, і сподіваюся, що не вижене наша країна наших маленьких громадян до Португалії чи до Англії".

Нагадаємо, Франчуки скандально розлучилися у 2008-му році. Від майже 10-річних стосунків із Тетяною Франчук (у дівоцтві Лапіною) Ігор Франчук має двох синів - Олександра та Ярослава.

Наразі ж сам Ігор, першою дружиною якого була дочка екс-президента Леоніда Кучми, живе із бізнесвумен Юлією Польською.

Нинішня кохана Франчука - Юлія Польська

Водночас Тетяна Франчук вийшла заміж за португальського бізнесмена Мануела Алвеса і здебільшого живе у Лондоні.

Нинішній чоловік Тетяни Франчук - Мануел Алвес

У той же час Сашко і Ярослав Франчуки, онуки екс-прем'єра Криму Анатолія Франчука, досі залишаються яблуком розбрату для своїх батьків.

Фото з Facebook Ігоря Франчука, а також прес-служби "Київського подіума"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів