Екс-зять Кучми привчає нову кохану до відпочинку з дітьми

Середа, 25 травня 2011, 15:21

Колишній зять екс-президента Леоніда Кучми Ігор Франчук вивісив у Facebook світлини свого відпочинку з коханою і дітьми.

Бізнесмен Ігор Франчук на простих дівчат не розмінюється.

Перша його дружина Олена - дочка колишнього президента Леоніда Кучми - народила Франчуку сина Романа, якому наразі вже під 20 років. Втім, близько 14 років тому пара розсталася. А торік восени Олена Франчук нарешті взяла прізвище свого нинішнього чоловіка олігарха Віктора Пінчука.

Друга дружина Франчука Тетяна Лапіна заробляла на життя модельним бізнесом. Із Франчуком її звела подружка Влада Литовченко, яка свого часу носила прізвище Кердіна, а тепер - Прокаєва. Так у 1997-му році другу дружину Франчуку підібрали за анкетою.

Втім, одружилася пара лише після народження першого спільного сина Сашка. Загалом, за близько 10 років спільного життя у Франчуків народилося двоє дітей. Другого сина назвали Ярославом.

Та у 2008-му Франчуки з тріском розлучилися. А вже за деякий час кожен із них почав з‘являтися на публіці із новими коханими. Поруч із Ігорем було помічено білявку, якій приписували хто французьке громадянство, а хто просто бізнес у Франції.

Тепер, завдяки соціальній мережі, можна побачити, що зі своїми молодшими синами екс-зять Кучми принаймні спілкується. Мало того, до спілкування зі своїми дітьми він залучає свою нову пасію - бізнесвумен Юлію Польську.

На сторінці Ігоря Франчука у Facebook можна знайти чимало фотографій, на якій він з синами і Польською десь відпочиває.

До речі, на сторінці користувача Yuliya Polska у Facebook зазначено, що вона є власником консьєрж-сервісу Royal-Group. Та й у фотоальбомі екс-чоловіка Олени Пінчук знімків з Франції не бракує. Серед останніх - його вихід із Польською на червону доріжку 64-го кінофестивалю у Каннах.

 Екс-чоловік Олени Пінчук на 64-ий Каннський фестиваль поїхав зі своєю білявою подружкою Юлією Польською
 Пара навіть не раз відпочивала разом із дітьми бізнесмена від шлюбу з Тетяною Лапіною - Сашком і Ярославом
 
 Франчук вивісив у Facebook чимало фотосвідчень того, як він виконує свої батьківські обов'язки
 
 
 
 Можна лише припустити, що дитина на руках у Ігоря - дочка Юлії Польської Ліза
 
 
 Відпочинок у Росії
 
Відпочинок у Криму
 
 

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Екс-зять Кучми нацькував на дружину та дітей озброєних чоловіків?

Тетяна Франчук: "Ми приїхали у власний будинок, а нас не пускають. Мій чоловік, з яким у нас наразі триває шлюборозлучний процес, найняв охорону і змінив усі замки в будинку! Відповідно, ми не можемо зайти всередину"
Останні матеріали
Більше матеріалів