Седокова потрапила на шпальти британської преси через соліста "Blue"

П'ятниця, 17 січня 2014, 10:59

Слідом за співачкою Камалією на шпальти британських газет потрапила і Ганна Седокова, яка, щоправда, мешкає у Лос-Анджелесі.

Аня виявилася причиною скандалу, який розгорнувся навколо соліста бойз-бенду "Blue" Лі Райана. З ним у співачки колись була інтрижка, про яку дізналися і британці.

Про це пише "The Daily Mail" з посиланням на "The Sun".

Справа в тому, що Лі Райан наразі бере участь у реаліті-шоу "Celebrity Big Brother". Це шоу є аналогом російського "Дом-2" з різницею в тому, що участь беруть лише зірки.

Скандал навколо Райана розпочався через чутки про те, що, погодившись на участь у шоу, він змовчав про роман з російською моделлю "Playboy" Ганною Седоковою, як її називає видання.

 Цицьки Седокової потрапили на сторінки британської преси

Утім, речник Лі Райана заперечує інформацію про стосунки співака з матір’ю двох дітей Седоковою. Хоча й зазначив, що короткий роман між ними таки був рік тому, коли гурт "Blue" виступав у Росії. До речі, Аня тоді ще була одружена з Максом Чернявським.

Як пише "The Daily Mail", Седокова є "популярною моделлю, телеведучою, співачкою, актрисою і автором бестселерів".

"Вона - велика зірка у Росії та рідній Україні", - зазначає британське видання.

Також британці згадали про два розлучення Ані та двох її дочок – 2-річну Моніку і 9-річну Аліну.

 Британське видання назвало Аню "великою зіркою"

Як пише "The Sun", друзі Лі Райана думали, що він зробить Ані пропозицію вже після першого побачення. Парочка разом святкувала минулорічний День Закоханих.

"Він казав усім, яким щасливим вона його зробила та, що нікому до цього не вдавалося викликати в нього подібних почуттів", - розповіли джерела.

Однак, як показала участь у шоу, Лі Райан є дуже влюбливим. Прийшовши до реаліті, співак запевняв, що вільний та одразу розпочав стосунки з моделлю Кейсі Батчелор, а потім вподобав американську актрису Жасмін Вальс.

 Седокова запаморочила голову британському співаку, коли була ще офіційно заміжньою жінкою

Седокова ж, як відомо, наразі не має стосунків, бо ще страждає від розриву попередніх. Утім, чи був це роман з Лі Райаном, невідомо.

Скріншот з "The Daily Mail", фото "Heat.ru" та з Instagram Седокової


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів