Єгорова розповіла, чому не дає розлучення Мухарському

20 листопада 2014, 13:58

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова охоче ділиться деталями свого конфлікту з чоловіком Антіном Мухарським.

По-перше, вона вважає, що діти не можуть пишатися таким батьком-егоїстом. По-друге, жінка свідомо не дає йому розлучення.

І по-третє, вона наголошує, що чоловік не бачиться з дітьми та не платить аліменти.

Про все це Єгорова розказала "Комсомольській правді в Україні".


І Мухарський, і Єгорова вже казали, що досі не розлучені офіційно. Однак Сніжана і не збирається відпускати батька трьох своїх дітей.

"Політичного ґрунту ніякого в наших стосунках немає, як би не хотілося провінційному моєму чоловікові і батькові моїх дітей надати цьому більш серйозне значення. Все набагато простіше. Вважаю, що чоловік у віці за сорок вже міг достатньо наекспериментувати зі своїм життям і, маючи трьох маленьких дітей, почати нести відповідальність за сім'ю, в тому числі і відповідальність за моральне право своїх дітей пишатися власними батьками", - обурилася актриса.

Єгорова продовжує гнути свою лінію та звинувачувати Мухарського у безвідповідальності

Єгорова також наголосила, що Мухарський не є тим батьком, яким діти могли б пишатися.

"Не знаю, чи можна пишатися татом, який на один квадратний міліметр промови використовує 258 слів нецензурної лайки. Татом, який нецензурну лексику намагається вплести в свій так званий творчий продукт. Татом, який замість "добрий ранок", "на добраніч", "дякую, дорога" каже мамі "а не пішла б ти на ..." або "не пішла б ти в ...". Йому не цікаво з нами, тому що людина зосереджена на собі і своїй творчості. Егоїзм і прагнення виділитися будь-яким способом, в особливості на хвилі загальних радикальних настроїв, і були основною причиною того, що ми розлучилися", - зазначила вона.

Діти не можуть пишатися таким матюкливим татком, як Мухарський - вважає Єгорова

"Він мені розповідав про те, що рятує країну, рятує покоління. А я запитала, як можна рятувати країну, при цьому руйнуючи власну сім'ю? Адже якщо і говорити про те, що ми можемо щось змінити, то кожен має почати із себе: брати на себе відповідальність за те, що ти зробив, за тих, хто потребує тебе", - знову обурилася Сніжана.

І хоча сам Мухарський нещодавно запевняв, що дітей бачить, Єгорова цей факт заперечує.

"Він не бачиться з дітьми, і це виключно його рішення. Я досить довго просила його зустрічатися з ними і створювала всі умови для того, щоб наші з ним розбіжності дорослих людей не позначалися на дітях. Мені здавалося, що він усвідомлює їх цінність у його житті, але ні", - заявила жінка.

Сніжана наполягає на тому, що Антін не бачиться з дітьми

Також, попри слова та чеки, які показував у мережі Антін, Сніжана наголошує, що грошей від чоловіка не отримує.

"Я заміж виходила вдруге за чоловіка, який клявся мені у вічному коханні, цілував мої ноги і кричав, що тільки ти і більше ніхто! А не для того, щоб в 42 роки залишитися матір'ю-одиначкою п'ятьох дітей, троє з яких малий мала менше. При цьому грошей на їхнє виховання він не дає. І на сьогоднішній день моя позиція досить жорстка - я не даю йому розлучення. Я хочу подивитися, як він буде боротися за свою свободу зі мною, матір'ю його дітей, і зі своїми дітьми", - зізналася Єгорова.

Мухарському, схоже, доведеться нелегко у боротьбі за розлучення

Самому Мухарському тема розлучення вже набридла.

"О господи, знову... Я всі підтверджуючі документи виклав в Інтернет, а те, що Сніжана фантазує, я коментувати не збираюся. Ця тема для мене не цікава, я вважаю її провокаційною історією", - тільки й заявив Антін.

Нагадаємо, після того, як Мухарський виклав у мережу докази того, що він платить аліменти та бачиться з дітьми, Єгорова розповіла про так званий "шлюбний договір".

Фото з Facebook Єгорової та Мухарського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів