Емоційний шантаж, крокодилячі сльози: джерело розказало, чому Меган Маркл ігнорує свого батька

10 серпня 2018, 10:32

Новоспечений свекор британського принца Гаррі, 74-річний Томас Маркл одне за одним роздає дедалі розпачливіші інтерв'ю, бідкаючись, що його люба "Горошинка" з ним більше не спілкується. Днями він заявив, що ліпше йому б узагалі померти.

Утім герцогиня Сассекська Меган Маркл та офіційний палац зберігають мовчання. Дружина принца не вірить у "крокодилячі сльози" свого татуся. Меган знає, що він за людина, і тому не купиться на "емоційний шантаж".

Позицію герцогині виданню The Daily Mail виклало наближене до неї джерело.

Батько Меган Маркл бідкається, що його "Горошинка" більше з ним не спілкується

"Вона, хоч убий, не може зрозуміти, навіщо він риє собі таку глибочезну яму і каже речі на кшталт "їй було би простіше, якби її тато помер". Вона сказала, що просто хоче, щоби її тато "перестав базікати" з пресою. Це єдиний подарунок на день народження, якого вона хотіла від свого батька", - поділилося джерело.


Зі слів співрозмовника видання, Меган не планує контактувати з батьком найближчим часом. Вона ображена, до того ж, не може бути певна, що їхня розмова з Томасом не стане надбанням громадськості.

"Меган вірна собі та дбає про себе, а це означає уникати токсичних стосунків. Не те, що вона більше ніколи не спілкуватиметься з батьком, але точно не зараз, не в такій атмосфері", - зазначив інформатор.

Джерело каже, що Меган не збирається зважати на ці "крокодилячі сльози"

Як запевнило джерело, Меган уже не вперше доводиться мати справу з тим, що Томас "чавить на жалість".

"Така поведінка не виникає за один день. Чому, гадаєте ви, її батьки взагалі розлучилися? Меган, яка росла з нарцисом, довелося подолати багато проблем із самоповагою. У неї є інструменти проти емоційного шантажу", - сказав співрозмовник видання.

"Вона молиться за нього. Така є Меган. Вона мухи не скривдить, але й не купиться на крокодилячі сльози свого татуся. Вона вже надто багато разів через це проходила", - додав він.

Принц Гаррі досі не знайомий зі своїм тестем

Як відомо, батько Меган Маркл бере гроші за інтерв'ю про зіркову доньку. Чоловік заявляє, що балакатиме з пресою доти, доки герцогиня не вийде з ним на контакт.

Нагадаємо, не весіллі Меган із принцом Гаррі Томаса не було. До вівтаря наречену вів принц Чарльз.

Фото з сайту The Daily Mail, з Twitter Кенсингтонського палацу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів