Порнозірка в телеефірі провела опізнання цюцюрки Трампа

4 жовтня 2018, 11:59

Американська порнозірка Стормі Деніелс, не знаючи цього, виграла джекпот, коли 12 років тому закрутила інтрижку з Дональдом Трампом, котрий тоді навіть іще не збирався ставати президентом Сполучених Штатів.

Тепер жіночка прославилася на весь світ, написала книгу спогадів, випустила парфуми, а з розповіддю про те, на який грибочок схожий пеніс американського керманича, її запросили навіть на телебачення.

Порнозірка Стормі продовжує публічно ганьбити американського керманича

У гумористичному шоу Джиммі Кіммела Стормі провела "опізнання", пише The Huffington Post.

Жіночку попросили вказати, котрий із грибів найточніше "представляє собою армію верховного головнокомандуючого Сполучених Штатів". Після вагань Деніелс, під регіт студії, попросила потримати гриби "під правильним кутом" та обрала один із найменших (дивіться з дев'ятої хвилини).


Також порнобілявка повідала, що під час їхнього з Трампом секс-рандеву на озері Тахо чоловік Меланії був одягнений у шовкову піжаму.

"Я певна, він намагався наслідувати Х'ю Хефнера, але виглядав суттєво менш сексуально", - запевнила Стормі.

Трамп для Деніелс тепер мов та курочка, що несе золоті яйця

Нагадаємо, перед президентськими виборами Стормі Деніелс отримала 130 тисяч доларів за мовчання від адвоката Трампа, Майкла Коена. І він, і сам Дональд присягаються, що то була суто його, Коена, ініціатива.

Здається, чимало американців тепер розлюблять гриби...

Утім цієї весни порноактиса пішла до суду, вимагаючи визнати ту угоду про конфіденційність недійсною. Жінка заявила, що на неї тоді чинився тиск, і чиниться досі. Деніелс, яка кілька років тому успішно пройшла перевірку на детекторі брехні, також жалілася на погрози.

Відео з YouTube, фото з Twitter, Instagram Стормі Деніелс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів