"Україна втратила Крим": інтерв'ю фіналісток Нацвідбору викликало обурення в мережі

22 лютого 2019, 12:22

Фіналістки Нацвідбору на "Євробачення", дует ANNA MARIA опинилися в центрі палких обговорень у мережі. Приводом стало інтерв'ю дівчат, зокрема їхні висловлювання щодо Криму та підкреслене уникання теми російської агресії щодо України.

Гострі питання просто не могли бути не поставлені Анні та Марії, адже відомо, що їхні батьки-високопосадовці після анексії півострову перейшли на службу Росії.  Мама, Лариса Опанасюк є заступницею голови "уряду" окупаційної влади, Сергія Аксьонова та має медаль "За возвращение Крыма".

 
Анна та Марія Опанасюк заявили, що Україна "втратила" Крим

У студії телеканалу ATR сестри поспілкувалися з журналістом Романом Скрипіним. Анна та Марія відверто нервувалися і були невдоволені тим, що говорили з ними не про "Євробачення", а про політику.

Та інтерв'юер усе одно запитав їх, "чий Крим".

"Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, те ж саме повітря... Ми приїжджаємо до себе додому", - зазначили сестри.

"Мені здається, Україна просто втратила Крим. Це наша думка", - зазначила одна з них.

На питання, чи відбулася окупація півострову, Анна та Марія відповідати відмовилися.

"На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання", - відказали вони.

 
Дівчата обрали позицію "голубів миру поза політикою"

Не в курсі сестри Опанасюк виявилися й щодо того, чи відбувається нині агресія Російської Федерації проти України, і чи є війна.

"Ми не є членами секретаріату президента, щоби відповідати на такі питання. Ми є музикантами, які роблять свою справу... Ми абсолютно не занурені в політичне життя", - наголосили Анна з Марією.

Зі слів дівчат, із батьками вони про політику не розмовляють, а спілкуються більше на тему своєї творчості. Та й узагалі, на думку Анни та Марії, аналізувати те, що в останні роки відбулося з Україною, можна буде лише через деякий час, мовляв, "не все так просто, не все так очевидно".

 
 
Офіційну сторінку з переліком регалій мами співачок показали в телеефірі

А от до Кремля співати перед Путіним, якби їх раптом запросили, ANNA MARIA не поїдуть. Зі слів дівчат, така їхня позиція, пояснювати яку вони не бажають.

"У кремлівській залі не дуже гарна акустика", - віджартувалися співачки.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО:

Нагадаємо, за часів початку Майдану ANNA MARIA виступали для мітингувальників. А потім гастролювали Росією та запевняли, що "наші народи люблять один одного", а всі проблеми - через брудну політику. Сестри Опанасюк певний час були задіяні в одному рекламному проекті з одіозним Іваном Охлобистіним.

Як відомо, присмак політичного скандалу цьогорічний Нацвідбір має не лише завдяки ANNA MARIA. Під час першого півфіналу вокалістка гурту YUKO Юля Юріна заявила, що вона є громадянкою Росії. А співачка MARUV не приховує, що "несе мир" своїми виступами у Москві та Пітері.

Фото з Instagram ANNA MARIA, віцдео з каналу Романа Скрипіна з YouTube 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів