"Хочу різних жінок, не нагулявся": причиною розлучення Остапчука стали його зради

29 січня 2020, 14:59

Телеведучий та шоумен Володимир Остапчук кілька місяців тому ошелешив усіх новиною про те, що розлучається зі своєю дружиною Оленою Войченко після 12 років, здавалося, зразкового шлюбу. Виявляється, причина була банальною: зради.

Про походеньки Володимира, який у свої 35 ще "не нагулявся", і про те, якою нині є його участь у житті їхніх спільних дітей, жінка розповіла у програмі "Зірковий шлях".

"Йому хотілося свята в усіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись обов’язками, межами. Навіть, елементарно перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвертатися і йти. І, коли я якось казала – може варто приділити увагу чи допомогти мені, людина не розуміла ніколи. І не розуміє до цього часу", - поділилася Олена.

 
Схоже, Олені набридло "тримати обличчя", і вона вирішила розказати всю правдоньку про Володимира

"Типу: "Що таке? Я хочу погуляти, насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, а що тут такого? В мене одне життя", - розповіла колишня Остапчука.

Свої амурні пригоди Володимир приховував не надто ретельно.

"Я помітила. Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила, скажемо так, результати його спілкування з жінками, які були, можливо, одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналась про це постфактум. Що звісно просто мене шокувало…Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в інстаграм. Я запитала, почула якусь незрозумілу відповідь", - пригадала Войченко.

 
Як казав доктор Хаус, "усі брешуть". За ідилічними сімейними фото ховалася подружня невірність...

Олена, з якою лишилися 6-річна донька Емілія та син Еван-Олександр, якому ще нема двох років, не приховує, що їй скрутно з грошима. Жінка працює перекладачем на каналі "Україна" - вочевидь, дистанційно, бо продовжує жити з малими у Канаді.

"Зараз це не стабільно, тому що Володимир не готовий допомагати з нянею ні за яких обставин, і я намагаюсь самостійно це робити. Я намагаюсь працювати і заробляти максимально. Поки що мені вдається триматись на певному рівні. І знову ж таки, Володимир допомагає, хоч нестабільно. Тому я намагаюсь якось балансувати", - зазначила вона.

"Володимир зовсім випав з життя. І школу обрала дитині я. На 1 вересня він взагалі не з’явився. Він не знає, яким чином що там відбувається. І тут мені назустріч ідуть люди. Наприклад, за ту ж школу я заборгувала за два місяці", - поділилася Войченко.

 
В Остапчука та Войченко двоє діток

Разом із цим Олена зізналася, шо Володимир для неї лишається єдиним чоловіком, якого вона коли-небудь кохала.

Нагадаємо, як ранше розказувала Войченко, вони з чоловіком починали свій спільний шлях, не маючи "нічого, крім кохання та одне одного". Тепер же, зі слів Олени, Володимир заперечує її внесок у свій успіх.

Фото з Instagram Остапчука і Войченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів