Поліна Неня заявила про викрадення дочки та оголосила її в розшук

25 лютого 2021, 13:06

Видавчиня Поліна Неня заявила, що її колишній чоловік Юрій Чернецький знову викрав їхню спільну дочку Теону.

Жінка оголосила дівчинку у розшук та повідомила про це у соцмережах.

Це сталося після того, як діти Нені, Теодор і Теона поїхали до батька та не повернулися додому у встановлений матір’ю термін.

За словами Поліни, екс мав повернути дітей 21-го лютого, але замість цього повіз їх до Одеси. Того ж дня вона одразу заявила про викрадення сина і дочки.

⛔️⛔️⛔️⛔️ Теперь выкрали моих двоих детей! Теону и Теодора ❌ Обманным путём, гарантируя вернуть их в 21:00, сегодня 21...

Posted by Polina Nenia on Sunday, February 21, 2021

Неня також заявила, що Чернецький шантажує її дітьми, поки вона не підпише документи. Крім того, вона запевняє, що екс винен їй майже 865 тисяч гривень аліментів на дітей.

24-го лютого ввечері Теодора повернули додому, а Теону ні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Polina Nenia (@polinanenia)

Тому 25-го Неня оголосила доньку у розшук.

Чернецкая Теона Юрьевна 13.10.2016 В РОЗЫСКЕ ⛔️ Предположительно ее удерживают в отеле в Киеве или области Если вы...

Posted by Polina Nenia on Thursday, February 25, 2021

Тим часом Юрій Чернецький в сторі Instagram пояснив свою поведінку психічним розладом колишньої. Мовляв, за дні, які він проводив зі своїми дітьми, Неня викликала поліцію, вимагала слати фото кожні дві години і поводилася неадекватно.

"21-го лютого я поїхав в Одесу з єдиним бажанням побути зі своїми дітьми. Переночувати з дочкою, вона просила показати їй дельфінів, та повернути успішно в середу. За ці три дні мною та моїми адвокатами зібрані жахливі поведінкові речі від Поліни, жахливі вчинки, які зафіксовані та вказують на її психічно нездоровий стан", - запевняє Чернецький.

 
Чернецький з донькою в Одесі

"На основі цього нами було прийняте рішення вимагати медичної експертизи та боротися. Я просто не можу віддати дитину... Поліція приходила о третій ночі, я піднімав дітей, кожні дві години я скидав фото з табличкою часу і дати. Мати заявляла, що я хочу вбити дітей, на мене хотіли відкрити кримінальну справу… Це лише мінімум того, що я можу сказати вголос", - зазначив Юрій.

"Все це настільки нас налякало… Це ніколи не буде в пабліку, це буде лише в суді та на медекспертизі. Це все", - заявив Чернецький.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 🦩Доктор Душ🔮 (@y6669)

Нагадаємо, рівно рік тому Юрій Чернецький повернув доньку Теону матері Поліні Нені після того, як не віддавав її 99 днів. У грудні 2019-го суд вирішив, що троє спільних дітей експодружжя мають жити з мамою.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів