Ірина Федишин зізналася, що їй було важко бачити ЛГБТ на Євробаченні: Це великий гріх

18 травня 2022, 09:39

Співачка Ірина Федишин не приховує, що якби мала змогу повернутися назад у часі та відмовитися стати членкинею журі на Євробаченні-2022, вона би так і зробила. Утім скандал, що розгорівся через нуль балів, які отримала від України Польща, це ще не все.

Федишин зізналася, що їй було "важко" дивитися номери конкурсантів, котрі є відкритими представниками ЛГБТ-спільноти. Але їй вдалося абстрагуватися.

Про це Ірина розказала в інтерв'ю Аліні Доротюк, а ще пояснила, чим керувалася, коли оцінювала те, як виступила Польща на Євробаченні.

 
Федишин уже жалкує, що пристала на пропозицію ввійти до складу українського журі Євробачення 2022
фото з instagram федишин

"Я абстрагувалася від цього. Незважаючи на те, що ЛГБТ-спільнота - я це не розумію, для мене це великий гріх, але я цих людей не засуджую, тому що це їхнє життя, і вони самі його руйнують. Якщо вам так подобається. Ми всі будемо відповідати перед Богом", - зазначила виконавиця.

"Я - духовна людина і я чітко знаю, що це є важкий гріх. Але кожен робить висновки, ми всі різні. Ми не святі, всі грішать. Будь ласка, вам подобається себе руйнувати - руйнуйте... На Євробаченні ми бачимо таких учасників, багато - це було для мене важко. Але я теж це абстрагувала", - наголосила вона.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО З 12:53:

Що ж стосується польського учасника, якому Ірина віддала 10-те місце, то артистка підкреслила, що голосувана за мистецтво, а не брала участь у політичному токшоу. А якщо від журі насправді вимагалося висловити позицію України до котроїсь із держав, то організатори мали би дати їм саме такі інструкції.

До слова, на позицію Федишин щодо ЛГБТ не забарилася відреагувати травесті-діва Монро.

 
скріншот із Facebook монро
Нагадаємо, Ірина Федишин вважає, що жінка в сім'ї мусить бути поступливою та хвалити й надихати свого чоловіка. А в вихованні дітей допускає застування ременя.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Голова Наглядової ради НСТУ дала роз'яснення щодо голосування Федишин на Євробаченні-2022

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів