"Хоче завдати якомога більше болю": в оточенні Пітта засудили дії Джолі

18 серпня 2022, 11:15

Американська акторка Анджеліна Джолі, знову піднявши історію кількарічної давнини про насильство з боку Бреда Пітта, має виключно одну ціль: нашкодити колишньому. У цьому переконані в оточенні 58-річного актора.

"Лише один мотив: завдати якомога більше болю своєму ексу. Користі в цьому нема жодної. Виносити це на публіку - шкідливо для дітей та всієї родини", - запевнило джерело People.

Як наголосив співрозмовник видання, наближений до Пітта, шокуючі свідчення Джолі - це не факти, а виключно її версія того, що тоді сталося в літаку. Адже ФБР провело розслідування, і звинувачень проти актора не висунули.

 
Наближені до Пітта люди вважають, що Джолі просто прагне завдати болю ексу
фото getty images

"Це намагання завдати йому болю, хвиля за хвилею. Він (Пітт) зберігає практично повне мовчання, лише визнає речі, де міг би вчинити краще. Він мовчить, бо розуміє, як буде найкраще для дітей, як буде найкраще для всіх. Він дотримується цієї позиції попри нескінченний вал атак та спроб знову використати суди проти нього", - додав інформатор.

Як відомо, у квітні Джолі подала позов проти ФБР. Виступаючи анонімно, під умовним іменем Джейн Доу, вона зажадала отримати матеріали розслідування щодо інциденту 2016-го року. Як пояснюється в позові, "для кращого розуміння розслідування ФБР та отримання інформації, необхідної для того, щоби діти отримали медичну допомогу та психологічні консультації з приводу травми".

Видання Entertainment Tonight ознайомилося зі звітом ФБР, що складається з 53 сторінок. За свідченнями Анджеліни, причиною конфлікту між нею та тодішнім чоловіком стала розбіжність у поглядах на виховання одного з дітей. Ім'я його зі звіту прибрали, але припускається, що мова йде про Меддокса, якому на той момент було 15.

 
Анджеліна подала до суду на ФБР
фото getty images

Як зазначається у звіті, Пітт буцімто заявив, що "цей малий виглядає як чортів пацан із "Колумбайна" (мається на увазі масове вбивство в американській школі в 1999-му).

"Він когось уб'є, тоді ти будеш щаслива?", - запитав він Анджеліну.

Зі слів Джолі, Пітт поводився як "монстр", вона ж почувалася "заручницею". Між іншим, у своїх свідченнях акторка вказала і про фінансову шкоду в розмірі 25 тисяч доларів - через вино, яке розлилося на крісло літака у якийсь момент конфлікту.

Нагадаємо, подейкують, Меддокс, якому вже 21, повністю на боці матері та давав відповідні свідчення в суді. Водночас ходили чутки, що Джолі навмисне "отруює" нащадків ненавистю до батька. У 2018-му році суд навіть виніс попередження акторці, щоби не втручалася у спілкування синів і доньок із Бредом, якщо не хоче втратити опіку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Джолі розповіла про розставання з Піттом: Я більше не впізнавала саму себе

Інсайдер розказав, чи вдається Пітту бачитися з дітьми від Джолі

"F*ck it": Ентоні Хопкінс та Бред Пітт поговорили про алкоголізм i прийняття власних помилок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів