"Ухопив за голову, трусив": ЗМІ отримали свідчення Джолі щодо насильства з боку Пітта

17 серпня 2022, 11:40

Американська акторка Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта в фізичному насильстві стосовно себе. Це сталося під час подорожі приватним літаком 14-го вересня 2016-го року, і свідками сцени були діти експодружжя.

Деталі нападу на себе Джолі тоді виклала ФБР.

Із документами ознайомилося видання Page Six.

У квітні цього року акторка буцімто подала судовий позов проти бюро, вимагаючи видати їй матеріали того розслідування. На думку джерел із оточення Пітта, Джолі хоче використати їх у своїй запеклій судовій війні з ексом.


 
Анджеліна Джолі звинувачувала Бреда Пітта в домашньому насильстві
фото getty images

У звіті ФБР зазначається, що, зі слів Анджеліни, актор був "лютий" уже тоді, коли вони сідали на літак із Франції до США. Бред Пітт, який у польоті вживав алкоголь, завів дружину до вбиральні, де "ухопив за голову, трусив", а також трусив за плечі. Вони сперечалися через дітей.

Як розказала Джолі, її чоловік чотири рази грюкнув кулаком у стелю, сказавши: "Ти просираєш цю сім'ю". Коли діти стали запитувати: "Мамо, з тобою все гаразд?", Пітт буцімто відповів: "Ні, з нею не все гаразд, вона руйнує цю сім'ю, вона божевільна".

Після цього один із дітей - ім'я зі звіту видалено - крикнув: "Це не вона, а ти, мудаче!". Бред буцімто кинувся до дитини, але Анджеліні вдалося його втримати. У процесі акторка отримала травми спини та ліктя. До звіту додавалися відповідні фото.

 
Невже за красивою картинкою справді коїлося таке жахіття?
фото getty images

Під час цього ж польоту, зі слів акторки, Пітт облив її пивом у той час, як вона намагалася заснути. Коли вони прилетіли, то актор упродовж 20 хвилин не давав родині вийти з літака після того, як Джолі сказала йому, що поїде з дітьми до готелю.

"Ти не забереш моїх довбаних дітей", - вигукнув актор та штовхнув дружину.

Через шість днів після інциденту Анджеліна Джолі подала на розлучення. Як відомо, звинувачень актору тоді висувати не стали.

Тим часом у оточенні Пітта запевнили, що копії всіх даних і так були в обох сторін конфлікту.

"Анджеліна та її команда відчайдушно намагаються щось відшукати. Це все заради шоу. Уся ця інформація вже була в неї п'ять із половиною років тому. Тут нема нічого нового", - зазначив співрозмовник видання.

 
В оточенні Пітта вважають, що Джолі просто треба "шоу"
фото getty images

Коментарів від представників Джолі та Пітта журналістам поки отримати не вдалося.

Нагадаємо, подейкували, що на захист матері тоді повстав старший син, Меддокс.

Як відомо, Бред Пітт не приховує, що страждав на алкогольну залежність. Після розлучення актор звернувся до "Анонімних алкоголіків".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Відчула, що мушу розлучитися": Джолі заявила, що в шлюбі з Піттом боялася за дітей

Джолі "отруює" дітей ненавистю до Пітта - джерела

Кінець "Бренджеліни": Джолі з Піттом офіційно перестали бути подружжям

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів