Krutь не має жодних претензій: скандал навколо перемоги Tvorchi в Нацвідборі згас, не встигнувши розгорітися

21 грудня 2022, 09:39

Було би навіть дивно, якби Нацвідбір на Євробачення-2023 минув без жодного скандалу. Щоправда, цьогорічний, схоже, обертів не набере. Співачка Krutь, яка посіла друге місце, відставши від гурту Tvorchi на однісінький бал, звернулася до Суспільного, висунувши два зауваження. Але зрештою претензій не має.

Як повідомили в офіційному Instagram, фіналістка Нацвідбору Krutь звернулася до Суспільного щодо музичного супроводу виступу Tvorchi у фіналі конкурсу, а також щодо видання треку "Heart Of Steel" дистрибуційним лейблом "Believe".

 
Krutь наНацвідборі отримала більше голосів від журі, а Tvorchi - від глядачів
фото з Instagram суспільного

За словами Krutь, у приспіві гурту Tvorchi звучав дабл основного вокалу у прямому ефірі, що є порушенням Правил Нацвідбору.

Музичний продюсер Нацвідбору Дмитро Шуров зазначив, що під час прослуховування ефірного запису виступу у фіналі Tvorchi чути додаткову обробку у зазначених секундах, яка може бути даблом. Водночас він не вважає, що така невідповідність запису вимогам правил є суттєвою для оцінки виступу і обрання переможцями Tvorchi.

Організаційний комітет врахував, що низку дрібних порушень під час Нацвідбору допустили одразу кілька фіналістів, проте жодне з них не стало достатньою підставою для дискваліфікації когось з учасників.

 


Tvorchi представлятимуть Україну на Євробаченні-2023 в Ліверпулі
фото з Instagram tvorchi

Щодо "Believe", за словами Krutь, компанія продовжує працювати на території країни-агресора. За отриманою Суспільним інформацією, "Believe" — це французька компанія, що займається дистрибуцією в Європі та Азії. Дистрибуція пісень фіналістів цією компанією не є порушенням правил Нацвідбору. 5 із 10 фіналістів Нацвідбору опублікували свої конкурсні пісні через "Believe", ще троє працювали з ним донедавна.

Відтак організаційний комітет Євробачення ухвалив рішення, що звернення Krutь не є підставою для припинення участі Tvorchi у Нацвідборі.

В оновленні допису зазначається, що в тристоронній комунікації Cуспільного Мовлення, фіналістів Krutь і Tvorchi були розібрані зауваження, які направила Krutь до команди Суспільного. Krutь не має жодних претензій до організації і обрання Tvorchi переможцями Нацвідбору на Євробачення 2023.

Нагадаємо, торік героїнею скандалу після Нацвідбору стала його переможниця Alina Pash, яка втратила право представляти Україну на міжнародному конкурсі після того, як з'ясувалася, що надана нею довідка про перетин адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом - фальшива. На Євробачення поїхав колектив Kalush Orchestra - та повернувся з гучною перемогою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Перші прогнози букмекерів: яке місце пророкують Україні на Євробаченні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів