"Це російська музика": Соловій висловилася стосовно репертуару Кароль і отримала відповідь

16 січня 2023, 14:40

Співачка Христина Соловій розказала про своє місце в ієрархії української музики.

У "Буремному подкасті" виконавиця зазначила, що продовжує традиції українськомовної жіночої попмузики та висловила своє ставлення до репертуару Тіни Кароль.

"Я думаю, що продовжую традиції українськомовної жіночої попмузики. Руся була першою, потім була рання Ірина Білик, Руслана вплинула на мене. Два альбоми українськомовні крутезні записала Ані Лорак з дуже важливими піснями", - прокоментувала артистка.

 

За словами Христини, жодна з пісень Кароль не вплинула на неї.

"В цьому списку ніколи не було і не буде Тіни Кароль. Пам'ятаєш, я на "Голосі" сказала, що я піду з проєкту, бо ніколи не хочу співати російську попсу. Зараз мені закидають дуже часто: казала, що вона не хоче співати попсу, а сама робить попсу.

Я не бачу нічого поганого в продовженні цієї традиції розвивати український жіночий поп. Я веду до того, що коли я сказала, що не буду співати саме російський поп, на той момент, певно, я не розуміла, в чому полягає різниця між попсою і попмузикою. Як бачимо, це все більше видно з часом та переосмисленням історії української музики", - зазначила співачка.

 

"Навіть попри те, що Ані Лорак звалила в рашку і все просто перекреслила, у неї є ці два українськомовні альбоми. У Тіни Кароль я не пам'ятаю жодної пісні, яка б на мене вплинула. Українськомовної пісні. Всі її найпопулярніші релізи – це російська музика. Саме тому я так сказала", - підсумувала Соловій.

Тіна Кароль, в свою чергу, відразу відреагувала на коментарі Соловій стосовно її творчості.

 
Здається, артистку лише повеселили слова колеги

Нагадаємо, раніше співачка Оля Полякова розповіла про своє ставлення до заборони російськомовної музики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"До 2014-го я нічого не робила для України": Полякова про відмову від "шльопок на експорт" та спробу вивезти чоловіка за кордон під час війни

Барських заборонив свою музику в росії і закликав колег зробити те саме. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів