Усупереч волі матері: суд дозволив 15-річній дитині відомого спортсмена змінити стать та ім'я

26 лютого 2023, 10:35

Дитина американського баскетболіста Двейна Вейда, Зая офіційно перестане бути хлопчиком та стане дівчинкою. Суд округу Лос-Анджелес підтримав бажання 15-річного підлітка, матір якого була категорично проти.

Заї, яку за документами звати Зайон, дозволено змінити стать та ім'я.

Про це пишуть The Daily Mail та TMZ.

 
Суд дозволив Зайону офіційно стати Заєю
фото з instagram заї вейд

Камінгаут Зая здійснила в віці 12 років, після чого її модельна кар'єра стала стрімко розвиватися. Дівчинка, зокрема, уклала контракти з Tiffany та Dove, далі у планах буцімто співпраця з Disney.

Її мама, колишня дружина Двейна Сівон Ф'юнчес-Вейд переконана: фінансовий тиск підштовхує дитину до зміни статі. Вона вважає, що батько експлуатує Заю.

 
Дитина спортсмена має вигідні рекламні контракти та 640 тисяч підписників у Instagram

"Я маю побоювання, що він може здіснювати тиск на нашу дитину, щоби вона зробила наступні кроки, змінивши ім'я та стать, з метою заробити на фінансових можливостях, які отримує від різних компаній", - зазначила Сівон у своєму офіційному зверненні до суду.

Вона просила заборонити Заї зміну статі та імені до 18 років.

 
Батько, колишня зірка NBA, є опікуном Заї

Представники Вейда назвали ці звинувачення наклепом та нісенітницею, запевнивши, що спортсмен, як законний опікун Заї, подав відповідний запит до суду виключно керуючись доньчиним бажанням.

Ф'юнчес-Вейд та Вейд, які розлучилися в 2007-му, також мають спільного сина Зейра, якому вже 20.

 
Сівон із синами
фото з Instagram Ф'юнчес-Вейд

Як розказував свого часу Двейн, помічати, що в Зайоні-Заї відсутній "хлопчачий вайб", вони з Сівон почали, коли дитині було три роки. Він сподівається, що позитивне рішення суду дозволить його доньци жити більш комфортним та чесним житттям у всіх аспектах - від того, як вона представляється, до подання заявок у коледж та отримання водійських прав.

 

Нагадаємо, прийомна дитина Шарліз Терон, яку вона всиновила як хлопчика, згодом чітко дала зрозуміти, що є дівчинкою. Тож тепер зіркова мама виховує двох доньок.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Шер, Ілон Маск, Шарліз Терон та інші знамениті батьки, що мають дітей-трансгендерів

Джеймі Лі Кертіс віддала заміж доньку-трансгендера. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів