Проциндрив $532 тисячі на качечок: режисерка "Твін Пікс" зі скандалом розлучилася з чоловіком-брехуном

27 лютого 2023, 11:30

Американська режисерка, відома за серіалом "Твін Пікс", Ернестіна Ратнер удруге розірвала шлюб із магнатом галузі нерухомості Філіпом ДеНорманді.

Експодружжя зі скандалом розділило чималі статки. Жінка стверджує, що колишній добряче надурив її, змушуючи вважати, що в них "лише" 90 мільйонів доларів, хоча насправді - 221 мільйон.

Потай від 72-річної Тіни 75-річний Філіп тринькав кошти на речі на кшталт дерев'яних фігур качечок. На це пішло 532 тисячі доларів, пише The Daily Mail.

 
ДеНорманді колекціонує дерев'яних качок
фото з сайту the daily mail

Тіна та Філіп познайомилися ще в 1970-х, коли навчалися в Гарварді. Бурхлива лавсторі пари тривала пів століття - з перервою на розлучення в 1987-му, після якого голуб'ята все ж помирилися та знову побралися. Та цього разу, схоже, так не буде.

Ратнер страшенно розлютила купівля чоловіком чергових качечок, яку він не включив у фінансову звітність. Дерев'яні фігурки ДеНорманді збирає, відколи був іще хлопчиськом. Наразі його колекція оцінюється в 3 мільйона доларів.

Чоловік, зі свого боку, теж має претензії. Він звинувачує Тіну в лінощах, мовляв, не економила та наймала людей для кожної дрібниці, замість робити самій. Так, наприклад, за вигул собак та чищення собачих зубів експодружжю доводилося платити 80 тисяч доларів на рік. А ще Ратнер, яка залишила кіно після народження дітей, дозволяла собі тримати кухаря, секретаря та домоправительку.

 
Ратнер є режисеркою кількох серій "Твін Пікс"

"Я заробив усі гроші. Вона була неймовірно здібною людиною, яка не робила нічого. Їй постійно, сім днів на тиждень допомагали", - заявив чоловік у розмові з Globe.

Тіна теж поспілкувалася з журналістами, причому акцентувала на тім, у якому старому пальті прийшла на зустріч - мовляв, у марнотратстві її звинувачувати несправедливо. Жінка зізналася, що була "ошелешена", дізнавшись, скільки в них із Філіпом насправді грошей.

"Це завдало мені болю, бо я і гадки не мала", - зазначила вона.

 
Філіпова качечка
 

Статки експодружжя зрештою погодилося розділити навпіл: по 110,4 мільйона доларів кожному. Крім цього, Філіп покриє витрати Тіни на юристів, 600 тисяч, визнавши, що під час шлюборозлучного процесу не надав прозору інформацію про свої фінансові справи.

Нагадаємо, найдорожчим розлученням в історії поки що залишається розлучення Джеффа Безоса з матір'ю його дітей Маккензі. Як відомо, йому передувала пікантна історія з нюдсами, які засновник Amazon слав одруженій коханці.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Судова війна за пульти від телевізорів: як розлучається "консільєрі" Трампа Руді Джуліані

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів