Найдорожче розлучення в історії: як засновник Amazon Безос та його жінка статки розділили

5 квітня 2019, 15:01

Розлучення засновника Amazon Джеффа Безоса після 25 років шлюбу від початку має пікантний присмак секс-скандалу, але поділити свої багатомільярдні статки з дружиною Маккензі їм вдалося напрочуд мирно.

Для Маккензі, яка має з Джеффом четверо спільних дітей, втіхою має стати те, що вона тепер злітає на третю сходинку в рейтингу найбагатших жінок світу. Десь на початку липня вона отримає 4% акцій Amazon вартістю в понад 35 мільярдів доларів.

Натомість жінка люб'язно залишає ексові всі акції Washington Post та космічної компанії Blue Origin. Це розлучення має стати найдорожчим в історії, пише Forbes.

 
Джефф та Маккензі Безоси прожили разом чверть століття

55-річному Безосові, гаманець якого дещо схудне, все ж вдасться зберегти титул найбагатшої людини планети, адже в нього лишиться 110 мільярдів. Але в спину йому дихатиме Білл Гейтс, у якого є 99,5 мільярда та щасливий багаторічний шлюб із Меліндою.

Про те, що вони залишаються друзями та батьками своїх дітей, Джефф та Маккензі оголосили в Twitter. Зокрема Безос наговорив своїй колишній купу компліментів та подякував за доброту й підтримку.

"...Вона - надзвичайний партнер, опора і мати. Вона кмітлива, блискуча та любляча, і в нашому подальшому майбутньому, я знаю, що продовжуватиму вчитися у неї", - запевнив Безос.

Нагадаємо, в Джеффа вже є нова дама серця, 49-річна журналістка й телеведуча Лорен Санчес.

 
А це, схоже, майбутня пані Безос...

Закоханий мільярдер слав кралечці палкі повідомлення та пікантні селфі. Вони потрапили до ЗМІ та змусили Безоса самому публічно зробити зізнання, щоби не бути об'єктом шантажу.

До слова, 5-го квітня Лорен подала на розлучення зі своїм чоловіком, Патріком Вайтселлом. Як дізналося видання The Blast, жіночку представлятиме Лора Вассер, акула юриспруденції, що брала участь у шлюборозлучних процесах багатьох зірок Голлівуду.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів