Правда чи піар? Експідопічна Потапа заявила, що він намагався її клеїти, та випустила про це пісню

27 березня 2023, 17:30

На тлі чуток про проблеми в шлюбі шоумена Потапа та співачки Насті Каменських трапився пікантний скандал. Колишня підопічна артиста, ексучасниця гурту NZK Євгенія Гордая, яка у сольному творчому плаванні виступає під псевдонімом GIP C, заявила, що той до неї залицявся.

Таке зізнання дівчина зробила за декілька днів до того, як випустити пісню, що має назву "Mama I'm a Bitch (Развод Потапа и Насти)".

 
GIP C обрала цікаву тему для пісні

Сталося це 13-го березня, і переглядів відео відтоді набрало близько трьох тисяч.

Спогади Євгенії про поведінку Потапа, якого вона називає "лисим Альошею", можна послухати в її Instagram. Щоправда, жодних доказів правдивості її слів нема.

 
Потап із NZK у 2020-му році
фото з instagram

"Я припускаю, що конкретно мене взяли (до гурту), бо щось чухалося в штанях. Як інакше пояснити наші "великі" розмови в неробочий час, вночі, з лисим Альошею, мені незрозуміло. Він мені каже: "Я тебе хочу на задньому сидінні, щоб ноги ось так бл*дь були". Я кажу: "Це прямо пропорційно моїй кар'єрі в гурті?" Він каже: "Прямо перпендикулярно", - розказала вона.

Зі слів Євгенії, вона тоді сама мала зняти з Потапа мірки для костюмів, за які була відповідальна. Натомість артист буцімто запропонував їй "поміряти дещо інше".

View this post on Instagram

A post shared by GIP C (@iamgip.c)

Не стала церемонитися GIP C із Потапом і в своїй пісні: назвала "Sugar daddy boss, під носом кокос" та закликала "перехрестити члена".

"Дядя, эскузюмуа, а Настя в темі? Твоя бейбі на гастролях співає пісні про кохання. Я заскріню листування, їй зіллю на hdd", - погрожує виконавиця.

Нагадаємо, Потап і Настя в останні місяці майже не показуються разом. Але вітаючи дружину з Днем закоханих, Олексій назвав її "своєю королевою".

Як відомо, роман між артистами спалахнув, коли Потап був одружений із Іриною Горовою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Каменських прокоментувала тему своєї вагітності та пояснила, за які кошти живуть вони з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів