"Погрожували": експідопічна Потапа пояснила, чому мовчала про харасмент, та заявила, що вона така не одна

29 березня 2023, 10:30

Співачка GIP C (Євгенія Гордая), котра нещодавно заявила, що за часів її участі у гурті NZK Потап під'їжджав до неї з непристойними пропозиціями, стверджує, що її випадок - не поодинокий.

Дівчина запевняє, що не мала наміру хайпувати на цій історії, і якби не поїхала з України, то так і не наважилася би її розповісти.

 
Євгенія зараз у Сполучених Штатах
фото з instagram GIP C

"Я знаю, що правда вилізе. Правда завжди збирається по шматочках. Чому лише зараз? Тому що далеко, тому що погрожували, в Україні я би мовчала далі. Дівчата, хлопці десятиріччями мовчать... Я така не сама. Це психіка", - зазначила Євгенія у сторіс.


"Мета була одна - закликати людей думати і дивитися уважно, кому аплодують", - наголосила вона.

Імена артисток, яких, з її слів, Потап також схиляв до інтиму, Євгенія не називатиме, адже поважає конфіденційність.

 

"Мені не потрібні якісь обійми, щоб мене пожаліли. Я взагалі намагаюся донести історію про те, що є "впливова" людина, яка користувалася і користується своєю популярністю для шантажу, робить гидкі і мерзотні речі по відношенню до мене, по відношенню до інших артисток, імена яких та ситуації я поки не готова і не хочу про це говорити. Це чужі історії. Я просто це знаю", - цитує GIP C "ТСН".

"Я розповідаю те, що відбувалося зі мною. Замість захисту чи якогось розуміння, мене під*расять. Мені взагалі не страшно, мене це взагалі жодним чином не хвилює. Просто, ви взагалі не в той бік копаєте, не туди дивитеся. Це так сумно", - підсумувала виконавиця.

Нагадаємо, POSITIFF у нещодавньому інтерв'ю розповів, чому під час війни їхня з Потапом багаторічна дружба похитнулася.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це відбулося неодноразово": Приходько розказала про панічні атаки з вини Меладзе та відповіла на чутки щодо домагань

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів