"Це відбулося неодноразово": Приходько розказала про панічні атаки з вини Меладзе та відповіла на чутки щодо домагань

1 листопада 2022, 17:45

Співачка Анастасія Приходько, в якої під час повномасштабної війни загострилися панічні атаки, переконана, що їхня причина - те, як із нею поводився продюсер Костянтин Меладзе упродовж року їхньої співпраці.

Що саме він їй заподіяв, зірка розказувати не бажає, щоби не ятрити собі душу. Але вона чітко дала зрозуміти "ЖВЛ", чи мали тоді місце сексуальні домагання.

 
Приходько не хоче розповідати, як саме її кривдив Меладзе

"Одразу скажу: не домагався мене Костянтин Меладзе. Не можу я її (цю історію - ред.) розповісти зараз. Я дуже не люблю, коли мене жаліють. Якщо я почну про це говорити, ця тема дуже підніметься, а я не хочу цього. Я не готова знову так тривожити свою душу, бо це відбулося неодноразово, це тривало рік, цілий рік, це тривало від 2009-го до 2010-го року. Вилазила я з цієї історії, напевно, років п'ять. От я зараз кажу, мене починає всередині теліпати", - пояснила Приходько, назвавши експродюсера "дуже тяжкою людиною".


На запитання, чи було це моральне знущання, Настя відповіла стисло: "трохи гірше". Чи було знущання фізичним, відповідати не стала.

"Я не буду нічого коментувати, бо ця історія - це як скриньку Пандори відкрити", - зазначила вона.

"Я розумію, звідки в мене панічні атаки, звідки в мене оце все, звідти все", - сказала Настя.

Зі слів зірки, правду про те, що заподіяв їй Меладзе, знає її психолог, а ще чоловік.

 
Те, що чинив щодо артистки чоловік Віри Брежнєвої, було "трохи гірше" за моральне знущання

Себе Анастасія називає "людиною-панікою" та не приховує, що дуже стресує під час війни. Трохи заспокоює вона себе практичною діяльністю: наробила консервації на зиму, приготувала "буржуєчки-дровішкі", і дітям накупляла одягу так, щоби вистачило на рік.

Займатися творчістю співачці в такому стані дуже непросто, і вона навіть замислювалася про зміну професії.

"Важко мені зараз. У мене навіть були думки змінювати професію, може, зараз навчатися. Кухар: мене ніхто не бачить, ніхто не знає, я собі там десь буду сидіти, готувати. Я ж дуже люблю готувати. Все, більше ідей у мене ніяких немає", - зізналася вона.

Приходько чесно говорить про те, що рятується їжею.

 
"Людина-паніка" Приходько робить запаси, готує та їсть

"Перша година ночі - чому би не відкрити персики, чом не заварити собі смачний чай, ще пончика влупити? І від цього мені якось стає легше. Дівчатка кажуть: "ні-ні-ні", а Настя влупить", - заявила вона.

Попри війну, артистка так і не поновила спілкування зі своєю матір'ю.

"Коли були прильоти по Шевченківському району, де вона живе з братом, то я дивлюся по їх фейсбуку, відписуються, чи все добре, але я не турбую їх. Вони не турбують мене", - повідомила вона.

А от що Приходько приносить задоволення, то це коли її згадують у російських ЗМІ.

 

"Я кайфую. Кожен із них дуже би хотів зараз висловитися, але вони розуміють, що їм п*зда. Вони на це не спроможні. Дівчинка, якій тоді 25 років було: "Ідіть нах*й, все", я розриваю все, я їду додому і підтримую своїх людей. Уже стільки років пройшло, улюблена тема - це Євробачення, це завжди, і улюблена тема, коли я мочу русню", - підсумувала вона.

Нагадаэмо, раніше Анастасія розповідала, чим її дратує Олексій Арестович, і вчинок якої російської співачки став для неї "плювком".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Усе пішло в п*зду": Приходько розказала, на які кошти живе її сім'я, і що вона думає про Тимошенко і Порошенка

Знущалися та називали лайном щодня: Приходько згадала, як брала участь у Євробаченні від Росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів