"Зожник" POSITIFF розповів про свої стосунки з алкоголем та різні погляди з Потапом

21 березня 2023, 15:00

Співак Олексій Завгородній, aka POSITIFF, який торік, коментуючи закиди щодо своєї алкозалежності, запевняв, що в нього ніколи не було з цим проблем, тепер визнав, що вони таки є.

Артист розказав про свій перший "подвиг" на шляху до здорового способу життя та тверезості, психологічні проблеми та зміни в стосунках із Потапом.

Про це ішлося в програмі "РОЗМОВА".

Зі слів Олексія, він, як і багато хто під час повномасштабної війни, зараз переживає емоційні гойдалки.


 
Олексій зізнався, що таки зловживав алкоголем
фото з instagram завгороднього

"Дуже сильно. Багато разів була депресія і є, дуже багато стресових моментів", - зізнався він.

До психолога POSITIFF поки звертатися не готовий. Донедавна він просто "запивав" свої проблеми, але більше так не робить.

"Зараз я вже "зожник" одинадцятий день. Я налаштовуюся зараз. Бо в останній рік, я думаю, алкоголь був моєю серйозною проблемою. І зараз не складно. Я би сказав, що дуже легко все йде, я почуваюся свіжішим, бо він трошки руйнував якусь концентрацію на чомусь, на роботі, на чомусь іншому. А зараз мені легше. Багато хто відпав одразу - такі є риби-прилипали, які з тобою на студії можуть забухати, таке інше. І я зараз відчуваю кайф від цього", - поділився він.

 
На момент запису інтерв'ю артист не пив уже 11 днів

"Коли тобі погано, ти намагаєшся якось заховатися за алкоголем як за стіною, ти можеш запити якусь свою депресію, потім прокидаєшся зранку і розумієш, що нічого не допомогло, все ще гірше стало. І тому я для себе зрозумів... Зараз дуже рано казати про якийсь там успіх мій, але я скажу, якщо кожен день він (алкоголь) був у моєму житті, то зараз це дійсно для мене вже якийсь подвиг", - похвалився Завгородній.

Артист ствердно відповів на запитання, чи можна сказати, що то був алкоголізм. Адже за рік сумарно він може нарахувати десь тиждень тих днів, коли не пив.

"Це може бути келих вина, а може бути і більше. "Не пив" - це був для мене келих вина", - зазначив Олексій.

Зараз він із задоволенням відкриває для себе корисні продукти, адже любить готувати.

 
Тепер POSITIFF - "зожник"

POSITIFF відповів на запитання, чи готовий він піти воювати.

"Я стою на обліку. Якщо призовуть, то я поїду", - запевнив він.

А ще виконавець пояснив, як змінилися за час війни його стосунки з Потапом, чи не похитнулася їхня дружба.

"Похитнулася. З відстанню, мабуть. Роботи нема. Багато чого змінилося морально, якось трішки розійшлися дороги. По-перше, плани, які були до вторгнення, просто стерлися, їх не існує. А вони були грандіозні. Може, вони ще з'являться, я не знаю, що сказати. Спілкування менше. Тому сумно", - констатував він.

Олексій зазначив, що причина не в тім, що його друг обрав для себе під час війни жити і працювати за межами України. Не бачилися вони з Потапом уже давно, а спілкуються приблизно раз на місяць, щоби обговорити чиєсь інтерв'ю, новий трек тощо.

 
Олексій запевнив, що досі має до Потапа теплі братські почуття

"Хочеться вірити в краще, хочеться вірити, що залишаємося (друзями), але точно скажу, що дуже рідко ми спілкуємося. На відчуттях може так і бути, не такі ми друзі, як були тоді... Я скажу так, що ніхто не морозиться. Мабуть, кожен займається своєю справою", - резюмував він.

Узагалі не спілкується Завгородній і зі своєю ексдружиною Анною Андрійчук. Розкривати ж ім'я своєї нинішньої загадкової пасії Олексій досі не хоче, мовляв, не на часі. На пряме запитання, чи це його партнерка з "Танців з зірками" Юлія Сахневич, він не відповів ні "так", ні "ні". Зате яскраво пояснив, чи робить уже якісь кроки в напрямку батьківства.

"Я не знаю, як сказати правильно. Але я без резинки", - заявив Олексій.

Нагадаємо, раніше співак розповідав, коли почалися його стосунки з нинішньою дівчиною.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Хочу сім'ю": закоханий POSITIFF зробив заяву про майбутнє батьківство

"Клоуни": POSITIFF засудив чоловіків, що повиїжджали з України, та пояснив, чому лишився

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів