"Це ляпас твоєму чоловіку": Лопес рознесли в мережі через її алкобренд

6 квітня 2023, 16:44

Американська співачка, актриса та бізнесвумен Дженніфер Лопес днями представила власний бренд алкогольних напоїв Delola та отримала, мабуть, трохи не таку реакцію, на яку сподівалася.

Коментатори в Instagram звинувачують зірку в лицемірстві, адже вона у своїх інтерв'ю неодноразово говорила про шкідливість алкоголю та сама практично не п'є. До того ж, її чоловік Бен Аффлек - алкоголік у зав'язці.

 
Багато кого здивувало, що Джей Ло, поборниця здорового способу життя вирішила випускати алкогольні, а не безалкогольні напої
кадр із Instagram лопес

"Дуже безвідповідально та недоречно рекламувати алкоголь, особливо DelolaLife, коли відомо про залежність від нього твого чоловіка. До того ж, ти безліч разів говорила, що не п'єш. Тож тепер, у 53 роки, маючи чоловіка-алкоголіка, ти скидаєш оберти, вирішуєш "трішки пожити" і заснувати алкогольний бренд", - обурюються підписники.


Люди припускають, що Джей Ло насправді навіть не куштувала свій продукт, зате наочно демонструє, на що вона здатна, щоби збагатитися.

"Твоя реклама, слова, які ти промовляєш у ролику - точнісінько протилежне тому, що повинен чути алкоголік. Ти ототожнюєш веселощі, безтурботність, навіть італійське узбережжя з алкоголем, коли твій власний чоловік щодня бореться з залежністю", - докоряють зірці.

 
Бену Аффлеку не можна ні краплини тих коктейлів, що випускає його дружина
фото getty images

Мають люди запитання і до назви бренду, адже в основі його прізвисько артистки - Лола. Так називав її попередній чоловік, Марк Ентоні. Рядок "я люблю тебе, Лоло" навіть був у одній із його пісень.

"Отже, ти використовуєш прізвисько, яке Марк Ентоні дав тобі, коли у вас був таємний роман, поки він іще був одружений із Даянарою (Торрес-Дельгадо, "Міс Всесвіт"-1993, перша дружина артиста - ред.). А тепер ти одружена з Беном і хочеш використати його для алкогольного бренду, а ти навіть не п'єш? Тобто як це? Це ляпас твоєму чоловіку, але... певна, ти знайдеш іншого, якщо він піде", - пишуть Лопес.

Як відомо, Бен Аффлек уже багато років бореться з алкозалежністю. Він неодноразово лежав у реабілітаційних закладах та переживав зриви.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не боюся кидати собі виклик": 53-річна Лопес розказала про спорт у своєму житті

Лопес у Vogue посвітила принадами в розкішних луках та зізналася, як удруге зійшлася з Аффлеком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів