Лопес у Vogue посвітила принадами в розкішних луках та зізналася, як удруге зійшлася з Аффлеком

8 листопада 2022, 17:30

Співачка і актриса Дженніфер Лопес стала обличчям грудневого номера Vogue, в інтерв'ю якому розповіла про своє возз'єднання з Беном Аффлеком.

Зірка знялася у яскравих та сексуальних вбраннях і зізналася, що Бен завжди був особливою людиною в її житті.

"Люди досі називають мене Дженніфер Лопес. Та моє ім'я офіційно буде місіс Аффлек, бо ми ми поєднані. Ми - чоловік та дружина. Я цим пишаюся. Не думаю, що це якась проблема", - зауважила Лопес.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Vogue (@voguemagazine)


А от варіант, щоби це Бен, навпаки, став містером Лопес, артистці геть не до вподоби.

"Ні! Це не традиційно. В цьому нема жодної романтики. Я значною мірою контролюю своє власне життя та долю і відчуваю себе сильною жінкою та особистістю. Я розумію, що люди мають свої почуття з цього приводу, і це теж нормально. Але якщо ви хочете знати, як я до цього ставлюся, я просто відчуваю, що це романтично. Це все ще несе в собі традиції та романтику для мене, і, можливо, я просто така дівчина", - додала співачка.

 
53-річна Лопес запалює на сторінках головного модного глянцю планети
фото@annieleibovitz для vogue

Цікаво, що своїм возз'єднанням "Бенніфер" почасти завдячують ЗМІ. Незабаром після того, як Дженніфер розірвала заручини з Алексом Родрігесом, а Бен розійшовся з Аною де Армас, до актора звернулися представники одного з журналів та попросили дати коментар про Лопес. Аффлек вирішив, що спершу має запитати, чи не проти колишня, і написав їй імейл. Вони стали спілкуватися, а потім і бачитися.

 
фото getty images

"Звісно, ми не старалися робити це публічно. Але я ніколи не відхрещувалася від того факту, що я завжди відчувала, що то була справжня любов. Люди в моєму житті знають, що він був дуже, дуже особливою людиною для мене. І коли ми знову стали спілкуватися, ті почуття для мене досі були дуже реальними", - зізналася вона.

 
фото vogue

"Іноді ви переростаєте одне одного або просто дорослішаєте по-різному. Ми двоє - ми втратили одне одного та знайшли одне одного", - зазначила Джей Ло, підкресливши, що не знецінює всього того, що сталося з нею за всі ці роки без Бена, адже всі ці почуття теж були для неї справжні.

 
У розкішної Джей Ло було розкішне весілля

Що ж до Аффлека, то його підкорило не те, як змінилася за всі ці роки Лопес, а навпаки, те, наскільки вона залишилася тією ж самою. Наприклад, доброю жінкою, яка не заперечує проти співів під душем.

"Це точнісінько та людина, яку я запам'ятав 20 років тому. Може, вона помічає всі зміни, які в ній відбулися, тоді як я, коли дивлюся на неї, переважно просто бачу того, хто, усупереч усьому, зберіг те, що завжди робили її найнеймовірнішою для мене: серце, безмежно сповнене любові. Вона - моє уявлення про людину, якою я сам хотів би бути", - поділився Бен.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Vogue (@voguemagazine)

Нагадаємо, нещодавно Лопес показала їхній із Аффлеком маєток, прикрашений до весілля так само, як 20 років тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лопес у мереживному спідньому посвітила бюстом зі свого ліжка

Вихід у чорному: Аффлек на модному івенті пообіймав Лопес за талію

"Бажаю всім вам такого ж щастя": Лопес поділилася красивими кадрами з весілля з Аффлеком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів