"Хотіла хайпонути": Бобул після скандального інтерв'ю подав у суд на Антонюк, а вона відреагувала на його позов

17 травня 2023, 10:00

Співак Іво Бобул подав до суду на журналістку та блогерку Емму Антонюк через сексистський скандал, до якого він потрапив після її інтерв'ю.

В коментарі програмі ЖВЛ артист запевнив, що не давав згоди на публікацію скандального відео у YouTube.

"Я подав за те, що вона виставила (інтерв'ю - ред.). Вона не мала на це права без мого дозволу. Я на це дозволу не давав. Треба все ж таки мати якусь честь. З вовками я по-вовчи, з людьми – по-людськи. Коли вже я пішов і мені сказали, які ще там запитання вона готувала мені... Я все одно б пішов! Вона хотіла хайпонути дуже гарно. Вона така і є", - розказав співак.

 
Бобул вирішив з'ясувати стосунки з Антонюк у суді

Згодом Емма Антонюк відреагувала на заяву Бобула. У мережі вона пояснила, що поки не отримувала жодних позовів:

"Ранок почався з повідомлень від близьких, підписниць та медіа з питаннями про заяву Іво Бобула щодо суду. Ось що я відповідаю. Пан Іво не контактував зі мною. Я не отримувала жодних матеріалів щодо судового позову. Зважаючи на відсутність будь-якої додаткової інформації, мені поки нема чого прокоментувати додатково; як людина, яка ніколи не отримувала заборону на зйомку чи публікацію інтерв'ю, я почуваюся чудово. Зокрема завдяки фантастичній роботі ППО, яка зробила нашу недоспану ніч безпечною", - йдеться у пості журналістки.

 

"Я дякую журналістам за небайдужість. І дуже прошу всіх, хто висвітлює цей скандал з Іво Бобулом пам'ятати, що його ключова теза - "з жінками так не можна".

Якщо ви вирішили написати матеріал про цей скандал, згадайте, будь ласка, про що вся ця історія насправді. Бо гендерні стереотипи та дискримінаційні уявлення щодо жінок мають реальні суспільні наслідки", - зазначила Емма.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Emma Antoniuk (@emmocean)

Нагадаємо, у лютому в інтерв'ю Антонюк Бобул емоційно висловив свою позицію стосовно того, що сучасні жінки стали меркантильними, "розбалуваними" та навіть "втратили душу".

Згодом на сторінці музиканта з'явилося "його" публічне вибачення. А у березні артист заявив, що не вважає себе винним.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Іво Бобул порівняв себе з "ABBA" і "проїхався" по "Бумбокс" і "Даха Браха"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів