"Хороші дівчата сидять по домах": Бобул вибухнув сексистським спічем та пішов із інтерв'ю

27 лютого 2023, 17:00

Співак Іво Бобул переконаний, що сучасні жінки стали меркантильними, "розбалуваними" та навіть "втратили душу". Свою позицію він емоційно висловив під час інтерв'ю, з якого пішов, не завершивши.

Про стосунки мова зайшла під час спілкування 69-річного артиста з Еммою Антонюк у програмі "Це ніхто не буде дивитись".

 
У таймкоді цю частину інтерв'ю лаконічно позначили як "крінж"
скріншоти з youtube

Зі слів Бобула, своєму 16-річному синові він наперед "розповідає секрети", як будувати стосунки з дівчатами.


"Залежить від жінки. Яка жінка. Якщо вона тобі мізки виносить, як до неї можна відноситися?... Жінки бувають різні, а тим більше зараз, жінки зараз розбалувані. Дуже багато хочуть від чоловіків. Дуже багато. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків, жінки яких не розуміють, що вони мають біля себе. Сьогодні є один, через пару років уже інший і так скаче по ліжках, із одного до іншого, шукає принца, а принц був біля неї", - побідкався Іво Васильович.

"Дуже меркантильні стали жінки, Дуже меркантильні, дуже, і це видно. Дуже багато жінок самотні і не знають, чому вони одинокі. Мають все, а не мають щастя. Чому нема щастя? Тому що треба подивитися на себе всередини, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила. Того, хто тебе любив і носив на руках. І щось він не міг міг дістати тобі, шубу, і з-за цієї шуби ти: "Всьо, я пішла до Васі, до Петра!", - зазначив він.

 
Схоже, варіант, коли жінка сама здатна заробити собі на умовну шубу, Бобул не розглядає

На думку співака, жінка мусить"поважати ту людину, яка її вибрала".

"Треба, щоб хлопці знали: різні дівчата є. Є хороші дівчата – ті сидять по домах і вони не виходять. І ті, які шукають щось собі якусь пригоду на щось...", - заявив Бобул.

"Я кажу про те, що втрачають жінки. Вони втратили душу. Вони шукають зовсім щось інше. Треба душу знайти в людині... Змінилися жінки, стали меркантильними. Думають тільки про бабки, про "жити класно", машина, хата. А ніхто не думає, де може цей чоловік узяти це все? Не всі можуть бути банкірами, не всі можуть бути папіками", - наголосив він.

Намагання інтерв'юєрки переконати Бобула, що він категорично неправий, виявилися марними. Артист підкреслив, що спирається на власний багатий життєвий досвід, а чинять так, як хочуть самі, лише "балувані дівчата". Далі він перейшов на особистості.

 
Підписники Антонюк роблять компліменти її витримці

"Ти прожила 30 з чимось років, ти щаслива в своєму житті? Тебе обнімають зранку? Тобі каву приносять?.. От скажи, чому ти одна?.. От ти молода, а в тебе нема дитини, в тебе нема чоловіка, чому? А це має бути вже", - сказав він.

Коли Антонюк звинуватила його в сексизмі й тому, що він ображає половину людства, співак скипів. Він заявив, що інтерв'юєрка тисне на нього термінологією, якої він не розуміє, й не треба його "макати в унітаз" і "говорити про всяку хєрню". Через деякий час Бобул перетелефонував Еммі, яку вперто називав "сонечком" та запевняв, що вона сама із ним погодиться, "коли подорослішає".

Нагадаємо, півтора роки тому Іво Бобул заявив, що солістка GO_A Катерина Павленко як співачка - "ніхто".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Іво Бобул порівняв себе з "ABBA" і "проїхався" по "Бумбокс" і "Даха Браха"

"Як заліпив, вона полетіла": Паперний зі сміхом пригадав, як підняв руку на Сумську

"Повертаємося в часи, коли жінка була річчю": Монро звинуватила Нікітюк у сексизмі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів