"Будуть думати, що пишуть": Полякова обурилася реакцією видання, до якого позиватиметься через бодішеймінг доньки

16 липня 2023, 10:53

Співачка Оля Полякова у своєму Instagram прокоментувала скандал, що розгорівся на тлі бодішеймерського тексту видання "Главред" про її 18-річну дочку Марію.

Як відомо, днями інтернет-видання опублікувало матеріал, в якому захейтили зовнішній вигляд доньки Олі. Це викликало хвилю обуреної реакції в мережі. Також сама артистка заявила, що звертатиметься до суду та доведе справу до кінця, скільки б їй це не коштувало.

Полякова нагадала, що в інших країнах за такі матеріали видання "закенселили" б та притягнули до відповідальності.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Згодом співачка записала нове звернення, в якому розповіла про реакцію "Главреду" на її намір піти до суду.

"Всім привіт, дорогенькі мої. Щодо видання "Главред". Після моєї заяви, що я подаю на них у суд, звісно, що представники редакції звернулися до мене і запитали, що вони можуть зробити, аби вирішити це питання.

Ми сказали, що хочемо простих людських вибачень, відеозвернення, де журналістка, чи хто там написав ту статтю, просить вибачення публічно у моєї дочки. На що нам сказали, що показувати лице журналістки - то не етично", – повідомила ситуацію Оля.

 
Артистка обурилася реакції видання
скріншот з відео

"Тобто, написати образи на всю країну в публічному просторі – то етично, а вибачитися по-людськи – то не етично. Розумієте, писульку на сайті з вибаченнями залишити, безособисту, цього замало. Тому що кожен журналіст має нести відповідальність за те, що він пише", – наголосила артистка.

"Тому якщо офіційно на відеозвернення будуть вибачення, то інші журналісти будуть думати перед тим, як писати образливі, бодішеймерські, расистські чи гомофобні статті. Вони будуть абсолютно точно думати, що вони пишуть. Але ні, вони прикриваються редакцією, пишуть якусь писульку з вибаченнями. Але хто ця людина? Хто ця людина, яка це написала, як вона понесла відповідальність? Це нам невідомо. Яке покарання ця людина понесла? Як вона відповідає за свої вчинки? Тому, не дорогенька редакція "Главрєд", або ви особисто відповідаєте за свої вчинки, або ми підемо в суд і все одно притягнемо вас до цих вибачень", – сказала Полякова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Нагадаємо, 18-річна донька Полякової Марія навчається в Лондоні. Нині дівчина на канікулах, але зовсім нещодавно співачка навідувалася до старшої дочки у гості.

Заразом, як відомо, Полякова представляла українську колону на Лондонському прайді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Війна не обирає, якої ти орієнтації": Полякова у костюмі воїтельки представила Україну на лондонському Прайді. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів