Золото-діаманти політиків. Годинники Пінчука, Богатирьової, Медведька

18 липня 2008, 14:30

Сезон літніх відпусток приніс майже мертву тишу у тусовочне життя українських політиків. Ніхто тобі не продемонструє свої форми, не втрапить у скандал і навіть не побрязкає золотом-діамантами.

ТаблоID вирішив виправити цю прикрість і вкотре пройтися по дорогих цяцьках депутатів та олігархів. Цього разу знову йтиметься про годинники, якими продовжують прикрашати себе українські політики різного калібру.

Якщо розташувати героїв, які потрапили до нової годинникової серії ТаблоID, за ціною їхніх аксесуарів, то на першому місці з чималим відривом опиниться Віктор Пінчук. Як справжній олігарх, зять Кучми любить дорогі годинники відомих світових брендів.


Пінчук обрав Patek Philippe

На публічних заходах Пінчук часто з'являється з дорогим Patek Philippe на руці. Цей витвір швейцарських майстрів він обрав слідом за Нестором Шуфричем. Patek Philippe Пінчука - значно дешевший, ніж годинник скандального "регіонала".

Patek Philippe Пінчука коштує 24 тисячі доларів

Ціна цього аксесуару з білого золота - 24 тисячі доларів.

Проте має у своїй колекції Пінчук і справжній шедевр ціною у непогане авто. Проте й тут Пінчука випередили. Швейцарський годинник "Blancpain" з серії "Leman" носить Віктор Янукович.

Ще один годинник Пінчука - Blancpain - ціною у 140 тисяч доларів

Скромний на перший погляд годинник Пінчука коштує кругленьку суму - 140 тисяч доларів. Проте такі витрати для одного з найбагатших українців напевно - не проблема. Тим більше, його дружина Олена Франчук здатна і не на таке. Наприклад, може з легкістю розстатися з 80 мільйонами фунтів стерлінгів за маєток.

На другому місці за коштовністю аксесуарів опинилася співоча депутатка, соратниця Віктора Балоги по "ЄЦ" Оксана Білозір.

Білозір обрала гамурно-діамантовий "Бреге"

Вона теж виявилася неоригінальною, вступивши до своєрідної коаліції "Бреге", що вже давно існує в парламенті.

Ціна годинника Білозір - 31 тисяча доларів

Тож її "Breguet Reine De Naples" з жовтого золота і з 128 діамантами навколо циферблату коштує 31 тисячу доларів. Та й виглядає гламурненько.

Менш вибагливою виявилася секретар РНБО Раїса Богатирьова. Її аксесуар належить ще до періоду парламентського життя "регіоналки". Чи носить вона його наразі - невідомо, проте й без цього годинника Богатирьова напевно не страждає. ТаблоID не раз фіксував на руці Раїси Василівни ще як мінімум два види явно недешевих аксесуарів.

Богатирьовій сподобався блакитний Frank Muller

Богатирьова носить так само популярний серед політичної еліти годинниковий бренд "Frank Muller". Саме йому надають перевагу "регіонал" Нестор Шуфрич та навіть комуніст Адам Мартинюк.

У різних варіантах годинник Богатирьової коштує від 17 до 22 тисяч доларів

Коштує такий екземпляр, як у секретарки РНБО, - 17-22 тисяч "зелених".

"Підсів" на "Frank Muller" і ще один "регіонал" Василь Горбаль. Власник шикарного "Бреге" вартістю 200 тисяч доларів обрав більш демократичний бренд для парламентських буднів.

Горбаль обрав "Frank Muller" для сурових парламентських буднів

З "Frank Muller" на руці Горбаль якось навіть блокував трибуну Верховної Ради.

Годинник Горбаля коштує майже 18 тисяч доларів

Коштує такий аскетичний як для українських політиків аксесуар Горбаля близько 18 тисяч доларів.

Порадував любов'ю до дорогих цяцьок і представник силових структур. Генпрокурор Олександр Медведько обрав швейцарський годинник "Zenith", що поєднало його з Віктором Януковичем.

Медведько показав свій Zenith під час однієї з зустрічей з президентом
Годинник генпрокурора - 10 тисяч доларів

"Zenith Class Elite Reserve de Marche" чесного і незалежного генпрокурора в середньому коштує 10 тисяч доларів.

Фото Дмитра Амідова, Артема Жавроцького, Анни Андрієвської, прес-служби президента, "Kievgrad"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів