"Це на його совісті": Романова про те, чи платить батько її сина аліменти і чи спілкується з хлопчиком

Екс-"ВІА-Гра" Міша Романова, яка сама виховує 7-річного сина Мартіна, зізналася, що біологічний батько досі відмовляється знатися з хлопчиком.
Чи вдається комусь іншому замітити відсутню чоловічу фігуру в житті малого, 35-річна співачка розповіла в програмі "Тур зірками".
"Це така дуже болісна тема, яку в цілому я, мабуть, розкажу. Тому що це вже триває дуже довгий час, і дуже мені шкода саме за Мартіна. Тому що я б дуже хотіла, щоб він спілкувався зі своїм батьком, але батько не хоче, він просто не хоче. Інколи, коли в мене вже істерика, якісь моменти я повинна обговорити з батьком дитини, тому що ми зараз перебуваємо в іншій країні іякісь моменти з документами треба обговорювати", - поділилася Міша.
"Він невчасно сплачує аліменти, ці якісь там 100 доларів, але він не може просто їх вчасно виплатити. І в цілому він не сприймає його за сина, хоча за документами це 100% його син. Але ось так. Це на його совісті, я з цим нічого не можу зробити. Але ми всі дуже любимо Мартіна і чоловіча увага в нього також є, від мого брата, від його хрещеного, Макса (Барських), тому так", - розказала вона.

Біобатько не бажає бути присутнім у житті Мартіна. Зате в нього є дядечко Макс
Артистка, яка в березні заінтригувала фото з загадковим чоловіком на Балі, запевнила, що зараз вона не у стосунках, але уваги від чоловіків їй не бракує. Романова розказала, яку людину вона хоче бачити поруч із собою.
"Насамперед я дуже би хотіла, щоб цей чоловік був дуже надійний, відповідальний, з яким би я себе відчувала як за камяною стіною. Щоб він був з гарним почуттям гумору, щоб він був розумний і гарний душею", - зазначила вона.
Як відомо, близько двох років Міша була в стосунках із сином продюсера Олександра Роднянського, Алексом Роднянським, але вони розійшлися в 2024-му.
Нагадаємо, без участі татів доводиться виховувати дітей і співачці Tayanna та акторці Ксенії Мішиній.







