Кароль вийшла заміж у цілях безпеки? Історія кохання

16 травня 2008, 14:58
Тіна Кароль підтвердила своє заміжжя із власним продюсером. У коментарях на цю тему співачка згадала і про першу зустріч, і про перше побачення і про те, коли її коханий вперше побачив її без одягу.

"Так, це правда. Ми одружилися з моїм продюсером Євгеном Огірем. Розписалися п'ять місяців тому, відразу після новорічних свят", - поклала кінець пліткам красуня-2008.

Тіна каже, що розпис у січні пройшов досить скромно. Заяву подали у грудні минулого року, домовилися про закриту церемонію. На ній були присутні лише батьки, свідки, близькі родичі. А потім пара махнула на Мальдіви - у романтичну подорож.

"Сам розпис для мене не є весіллям, це тільки формальність... Оскільки я людина віруюча, весілля для мене - це вінчання, яке у нас попереду", - нагадала Кароль. А позбавляти себе весільних втіх Тіна не збирається. Саме зараз вона мріє про білу сукню, довгий лімузин та море квітів.


Розпис у РАГСі - це ще не весілля

"Ескізи вінчальної сукні поки ще у процесі обговорення, а от торт ми вже вибрали. Він буде незвичайної форми - семиярусним, з різними вензелями", - радісно поділилася артистка.

Вона також додала, що для гостей готуються всілякі сюрпризи. "Будуть співати багато моїх колег. Збираюся і сама заспівати. Цього дня всі мої пісні будуть присвячені лише одній людині - коханому", - сказала Тіна.

У списку запрошених на зіркову гулянку вже значиться двісті осіб. Вінчання пройде у середині червня в одному з київських храмів. А познайомилася Кароль зі своїм обранцем, за її словами, два роки тому, навесні 2006-го у Каховці, на фестивалі "Таврійські ігри".

"Якщо не помиляюся, 2-го травня. Відтіля я збиралася на конкурс "Євробачення", саме Євген супроводжував мене на сцену зі студії прямого ефіру. Тоді Женя був керівником знімальної групи і виконавчим продюсером головного музичного каналу в нашій країні", - почала співачка.

Весільну сукню ще шиють, натомість торт вже придумали

Після концерту Тіна тоді відразу виїхала у Київ, а вже за п'ять днів попрямувала в Афіни. "Сидячи у салоні літака, піймала себе на думці, що думаю про Женю. Щось йокнуло усередині, чимось він мене вразив", - зізналася вона.

До осені 2006-го Тіна, за її словами, мигцем бачилася з Женею на якихось збірних концертах і зйомках, але поспілкуватися їм не вдавалося. Тим не менше, наступна справжня зустріч Кароль і Огіра відбулася за досить пікантних обставин - Євген вже дивився на Тіну у "ню".

"По-справжньому ми знову зустрілися на прем'єрі кліпу "Ноченька" - у вечірній програмі на М1, продюсером якої був Женя. Після прямого ефіру ми нарешті поговорили. Обговорювали новини, загальні враження. Мені запам'яталося тільки те, що нам дуже легко було спілкуватися. Усередині знову спалахнула якась іскра. Ми обмінялися телефонами і час від часу почали зідзвонюватися", - поділилася спогадами пишнотіла красуня.

Справжня зустріч Кароль і Огіра відбулася за досить пікантних обставин - Євген вже дивився на Тіну у "ню"

"А потім знову все закрутилося, були не дуже приємні січневі події. Моя колишня команда, тікаючи від відповідальності за свої нечистоплотні фінансові справи, не зупинялася ні перед чим, щоб мене знищити..," - згадала Тіна неприємний епізод з історії про свого екс-продюсера Олега Чорного.

Кароль, за її словами, була тоді моторошно налякана, пригнічена і розгублена. Якоїсь миті вона зрозуміла, що немає жодної людини, якій могла б довіряти.

"Коли я зрозуміла, що я у небезпеці, звернулася до людей, які завжди мене оберігали. Це Олександр Асаулюк і Валентин Коваль. Вони не лише підтримали мене, але й запропонували допомогу в особі продюсера... Кого б ви думали? Євгена Огіра", - пояснила жінка.

Тоді Тіна, за її зізнанням, зрозуміла, що це "Боже провидіння" і почала лічити хвилини до їхньої зустрічі.

Кароль і Огір - "Боже провидіння", впевнена Тіна

"Я побачила блиск у його очах і зрозуміла, що поруч з цим чоловіком почуваю себе у безпеці, мене більше ніхто у житті не посміє скривдити. Ми, звичайно ж, багато говорили про роботу, але мої думки вже були про інше. Я закохалася", - сказала артистка, обличчя трьох сезонів "Танців з зірками".

Причому Тіна Кароль чудово пам'ятає, коли робочі стосунки з Огіром переросли у щось більше. Восьмого березня о десятій вечора продюсер зателефонував їй і поцікавився, як вона відзначає цей день. Тіна тоді побідкалася, що немає кому її поздоровляти, крім батька і брата.

"Женя відразу віджартувався і сказав, щоб я збиралася і виходила надвір. Буквально за десять хвилин з вікна своєї квартири я побачила, як до під'їзду під'їхав синій спортивний автомобіль і з нього вийшов мій продюсер".

Перше побачення з майбутнім чоловіком випало на 8-ме березня

"Я спустилася, і він мені вручив букет жовтих замерзлих тюльпанів. Ми поїхали у ресторан. Це була наша перша справжня романтична вечеря. До речі, про квіти. Щойно вони відігрілися вдома - відразу зів'яли. Я не вірю, що жовті тюльпани - вісники розлуки", - додала Кароль.

А освідчення у коханні Євгена Тіні взагалі відбулося, за її словами, як у казці. Якось раннім грудневим ранком Огір прийшов до неї з букетом квітів і солодощами.

"Він був у чудовому настрої, а я виявилася не готовою до такого раннього візиту. Думаю, дівчата мене зрозуміють... Я запропонувала чаю, а він раптово сказав: "Тіна, я прийняв рішення". Я запитала: "Стосовно чаю?" Він посміхнувся, встав на одне коліно, узяв мою руку, ніжно поцілував і запропонував мені вийти за нього заміж", - посміхаючись, згадала зірка.

"Я запропонувала чаю, а він сказав: "Тіна, я прийняв рішення". Я запитала: "Стосовно чаю?" Він посміхнувся... і запропонував вийти за нього"

Тіна каже, їй тоді не вдалося стримати емоції і вона розплакалася - від щастя. Зрозумівши, як сильно кохає і захоплюється цією людиною, вона відповіла: "Я згодна". А за кілька днів вони вже подали у РАГС ту саму заяву.

За матеріалами "Фактів"

Фото Дмитра Амідова, фото з офіційного сайту Тіни Кароль та сайту фан-клубу співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів