Кільчицька про свій гарний смак та свою схожість з Тимошенко

28 березня 2008, 15:41
Кінець тижня - зірковий час заступник а столичного мера Ірени Кільчицьк ої. Табло ID вже якось писав про її "папочку в рай", обіцянки відкрити ім‘я батька її доньки, а також про ставлення імпозантної дами до питання матюків і про бегемотику.

Цього разу під час чергової Інтернет-конференції Кільчицька розповіла дещо про свій гардероб, статки, обмежений інтелект Кличка-старшого і "виродка" міліцейського відомства.

"Оскільки я працюю і по вечорам, і в святкові та вихідні дні, то в мене немає часу витрачати на гардероб щомісячно кошти. Два рази на рік я оновлюю гардероб і це стосується робочого одягу", - сказала Ірена Реонольдівна, відповідаючи на питання одного з дописувачів "Хрещатика".


Окрім того, на питання, чи є у неї імідж-мейкер, жінка зауважила, що вважає, що у неї "достатньо виважений і гарний смак".

"Я б його не зіпсовувала. Якщо хтось вважає інакше, скажу - я себе почуваю досить комфортно, а це основне для будь-якої публічної людини", - додала вона.

Кільчицька також розповіла, що її щомісячна заробітна платня складає близько 15 000 гривень. При цьому додала, що її вона весь час перераховує то постраждалим, то на будівництво пам‘ятників, то по акції Допоможи конкретній людині.

"Тобто можна сказати, що від держави я не отримую жодної копійки", - пояснила вона.

А відповідаючи на питання, скільки у неї машин, Ірена Реонольдівна була не настільки прискіпливою у поясненнях:

"Скільки в мене машин? Я бачу, що ви любитель Інтернету - там все написано, пошукайте. Але їх кількість залишилась така ж сама, яка була до мого приходу в КМДА".

Кільчицька каже, що у неї гарний смак, і вона не стала б його псувати імідж-мейкером

Між відповідями на питання про ціни, затори, соціальне житло і таке інше Ірена Кільчицька встигла також поділитися своїм рецептом вивчення української мови.

"Вдома я спілкуюся російською мовою, але відкрию вам одну таємницю - якщо ви помітили, я на ефірах розмовляю українською мовою. І хоча я трошки собі підіграю, але з кожним разом я розмовляю все краще і краще", - гордо сказала вона.

"Що я тільки не робила, щоб скоріше говорити українською. І читала українськомовні газети, і "змушувала" співробітників розмовляти зі мною тільки українською. Але коли ти поспішаєш та й ще якісь постійні проблеми, безумовно ці правила порушуєш", - побідкалася заступник Черновецького.

Коли Кільчицька намагалася вчитися говорити держмовою, вона "змушувала" співробітників розмовляти" з нею тільки українською

"І я вам відкрию таємницю, що я придумала: коли в мене вільний час ввечері, чи в вихідні дні, я почала думати українською і все проговорювати українською в думках. Це мені й допомогло. До речі, це мій особистий рецепт і я готова його запатентувати", - підсумувала Кільчицька.

Разом із тим, під час Інтернет-конференції Ірена Реонольдівна не раз "не злим тихим словом" згадала прем‘єра Юлію Володимирівну. Ну не любить її, вочевидь, Кільчицька. Та й зазіхання на свого шефа Ірена коментує так:

"...Перевибори Черновецького - це не бажання більшості киян, а особиста помста Тимошенко".

Вона до того ж наголосила: "До речі, на відміну від тих, хто називає нинішню коаліцію демократичною, я її називаю коаліцією диктаторки й політичних імпотентів".

Проте свою схожість із "диктаторкою" Юлією Володимирівною Кільчицька також заперечувати не стала, відзначивши:

"Відмінність - це точно коса. Схожість я не шукала, але те, що не звикла програвати - 100%".

Дісталося також і міністрові Юрію Луценку, і кандидату в мери на столичних перевиборах Віталію Кличку.

На питання, яким чином "простому киянину, можна захиститись від неправомірних дій міліції", Кільчицька відповіла:

"Ви знаєте, дуже багато міліціонерів, як рядових, так і офіцерів, - дуже порядні люди...Проте в сім'ї не без виродка. Але, на жаль, коли виродком є керівник відомства, то на нижчих рівнях виродків більшає".

А відповідаючи на запитання, чи відомо їй про кримінальне минуле братів Кличків, Кільчицька сказала так:

"Про їхнє кримінальне минуле я не знаю, але те, що криміналітет їх підтримував - це факт. Але я точно знаю, що Кличко зрадив Омельченка. І про це знають усі кияни. Знаходитися з ним в одному приміщенні не страшно, тому що це людина зі страшно обмеженим інтелектом".

Про себе ж Ірена Реонольдівна зауважила: "Якщо я не буду працювати в виконавчій владі, то з моїми здібностями я не пропаду - це 100%".

А наприкінці конференції Кільцицька побажала всім здоров‘я: "99% нашого щастя залежать від здоровя, сказав Шопенгауер. Це правда".

Фото Артема Жавроцького, "УНІАНа", "Ліги", "Officiel", а також з сайту www.kv.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів