Таня Недєльська: Два дні я глушила горілку, але вона мене не брала

4 серпня 2008, 12:34
Дружина регіонала-акордеоніста Яна Табачника Тетяна Недєльска зізналася, що й раніше була шаленою матусею.

Співачка зізналася, що шоубізу їй сто років не потрібен і розповіла, як глушила горілку після того, як ледь не втратила всіх дітей.

Цього літа, як розповіла артистка, із нею та її дітьми трапився нещасний випадок - вони ледь не потонули під час прогулянки по річці Тетерів у Житомирі. Туди вона разом із чоловіком, якого Недєльска називає Яном Петровичем, і дітьми поїхала відпочити.


"От і ми вирішили прокотитися на моторному катері. Човен був надійний, водій досвідчений. Ян Петрович з нами їхати не схотів. Взагалі, йому вся ця витівка не дуже подобалася. Слава Богу, в останній момент, коли човен вже відчалював від берега, він затримав нас і посадив нашого охоронця. Сказав, що так йому буде спокійніше", - почала розповідати "Фактам" співачка.

Тетяна Недєльська розповіла, як ледь не втратила трьох синів одразу

Дітей у човні було п‘ятеро. Троє синів Недєльської - 5-річний Мишко, 7-річний Паша й 11-річний Петя, а також діти родичів Табачників - 12-річна Віка та її 3-річна сестричка Маша.

"Я дозволила посадити в човен п'ятьох дітей, не надягши на них рятувальні жилети. Це була моя страшна помилка!" - карається співачка.

Страшне сталося, коли приблизно в п'ятдесяти метрах від берега, човен на повному ходу врізався у камені.

"Як потім пояснив водій, з місця, де ми пропливали, зненацька пішла вода й утворився справжній острів з каменів. У воді їх практично неможливо було роздивитися. І наш моторний човен на повному ходу врізався в ці камені. Його з величезною силою підкинуло і перевернуло днищем догори", - розповідає Недельська.

Недєльська не вдягла рятувальні жилети на дітей, а човен перевернувся

"Човен перевернувся, і мені здалося, що він йде на дна. Склалося враження, що над нами захлопується кришка труни...", - каже вона.

На щастя, катер не потонув. Тетяна спробувала підплисти під човен, щоб втримати його плечима, але це виявилося неможливо.

"Стискаючи з усієї сили однією рукою Мишка, я пірнула під борт, а коли виплила, відчула справжній шок - на поверхні води не було нікого! Це був навіть не страх, а повний жах", - ділиться дружина регіонала.

На щастя, все ж усіх дітей вдалося врятувати. Стараннями Недєльської та охоронця малюки опинилися на поверхні води.

Діти співачки могли потонути

Благо, потопаючих дуже швидко побачили з берега і відразу підпливли до них на човні.

"Молоді люди дали мені телефон, і я подзвонила чоловіку. Кажу: "Татусю, все добре, не переживай. Ми живі, здорові, але наш човен перевернувся". Він ТАК закричав! "Я вам казав, що ці човни - річ небезпечна!" - неслося з трубки. А коли Ян Петрович нас нарешті побачив, у нього від перенесеного шоку і тривоги за нас просто не було слів", - ділиться Таня.

"Два дні після події, хай простить мене Ян Петрович, я глушила горілку, але вона мене не брала. Ні в кого з дітей немає навіть забитих місць. А парочка моїх синців не рахується", - зізнається Недєльська.

"Два дні після події, хай простить мене Ян Петрович, я глушила горілку, але вона мене не брала"

За її словами, напередодні страшної події Тетяні снилося жахіття, але тоді вона не надала цьому значення.

"Мені привиділося, що йде величезна хвиля, цунамі, а в мене на руках Мишко. Я шукаю Пашу, але ніде не можу знайти. А хтось запитує: "Ви дивилися в морзі?" Я відповідаю: "Ні, я туди не піду! Він живий!" Прокинулася від свого моторошного лементу", - розповіла співачка.

За словами артистки, для неї ця події стала серйозним уроком.

"Я і до цього була божевільною мамою, але сьогодні для мене немає більшого щастя, аніж бачити обличчя моїх дітей, чути їхній сміх. І не потрібний мені ніякий шоу-бізнес, поруч з ними все інше просто не має сенсу!" - каже Тетяна.

"Божевільній мамі" Тані не потрібен ніякий шоу-бізнес. Головне - це її діти

Так, іноді для розуміння справжніх цінностей потрібно пережити страшні речі. Благо, сім‘ю Недєльська-Табачник горе обійшло стороною.

Фото Артема Жавроцького та фото з офіційного сайту співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів