Дочка Червоненка хоче дитину і любить швидкість

8 травня 2008, 15:38
Дочка шефа з підготовки до ЄВРО-2012 Євгена Червоненка вже чималенька дівчинка. Олександрі вже 20, і вона починає замислюватися про власну майбутню сім‘ю. Тим більше і татко поряд все молодиться - менше, ніж місяць тому з пологового будинку сина забрав у свої 48-м років.

"Для мене родина завжди буде пріоритетом, тому хочеться мати сім‘ю й дитину... Але я вірю й у те, що жінка може поєднувтаи роботу з родиною", - ділиться своїми баченнями Саша у коментарях журналу "Публичные люди".

"Зараз я займаюся культурною соціальною спортивно-політичною роботою - я є директором Chervonenko RACING. Мені ця робота приносить задоволення", - пояснює дочка харизматичного гонщика.

Прислів‘я "яблучко від яблуні недалеко падає" тут вступає у свої права. Адже одна з найбажаніших наречених України, як і батько, любить поганяти.


Саша Червоненко любить поганяти і думає про дитину

"Я дуже люблю швидкість, у місті по заторах особливо не поганяєш, але на вихідні виїжджаю на трасу, там можу й поганяти", - зізнається вона.

При цьому Олександра одразу додає, що в цілому ставиться "до швидкісної їзди обережно".

Дівчина також розповіла, що її батько буває із нею як ніжним, так і дуже суворим. Хоча брати 20-річну дівчину під контроль Червоненку вже пізно...

"Я дуже хотіла поїхати вчитися в Англію і вдячна батькові, що він надав мені таку можливість. Тато зі мною ніжний і турботливий. Я дуже ціную у наших стосунках те, що він вміє слухати й давати слушні поради", - пояснює дочка Євгена Альфредовича.

Червоненко з дочкою, за її словами, ніжний і турботливий

"Я виїхала з дому в 15 років, жила в Англії сама. Тож тепер вже пізно татові контролювати мене. Але, чесно кажучи, у якихось моментах він зі мною дотепер суворий", - додає Олександра.

А 13-го числа у Києві проходитиме фотовиставка, на якій можна буде побачити і фото нащадка Євгена Червоненка,а також фото представників вітчизняної еліти.

Фото Юрія Шуригіна, а також фото Дмитра Коваленка для журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів