Руслана розповіла про свій секс-"детонатор" і чудеса губ

19 грудня 2008, 11:45
Співачка й екс-депутатка Руслана Лижичко вже якось радила займатися сексом так, щоб аж гай шумів. Тепер Лижичко поділилася деякими секретами своїх сексуальних преференцій і свого статевого життя.

Так, Руслана зізналася, що втратила цноту у 20 років. "Просто до цього мене не збудив жоден хлопець", - пояснила вона в бліц-інтерв‘ю "Бліку".

Переможниця "Євробачення 2004" поділилася, що для неї у сексі дуже важлива саме прелюдія. "Це 80 відсотків успіху. Якщо таке взагалі можна вимірювати у відсотках", - додала вона.

До 20 років Руслану не збуджував жоден хлопець

А найсексуальнішою частиною свого тіла Руслана називає шию.

"О-о-о-о! Шия, звичайно! На ніжні поцілунки у шию я реагую, як божевільна. Але за умови, що чоловік мені подобається - якщо чоловік не подобається, він навіть близько не дотягнеться до мого "детонатора"! - попереджає заміжня зірка.


Водночас головною своєю зброєю для збудження партнера екс-депутатка Верховної Ради називає губи. "Губи! Ними що завгодно можна зробити. Універсальний "інструмент", - каже вона.

До своєї шиї Руслана підпускає тільки "обраних"

Водночас, за її словами, жодних афродізіаків чи сексуальних іграшок Руслана не використовує. Запевняє, що їй це нецікаво.

Та й у секс-шопи Лижичко не зазирає - каже, там давно немає нічого креативного, нічого справді цікавого.

"Таке відчуття, що значну частину секс-іграшок вигадують імпотенти, для яких головна мета - нарешті кінчити!" - іронізує співачка.

"Таке відчуття, що значну частину секс-іграшок вигадують імпотенти, для яких головна мета - нарешті кінчити!"

Також Руслана заявила: "Ніколи у житті не займуся сексом без кохання!" А ідеальним сексом для неї є екстремальний.

"Все, що не можна, все, що заборонено, що недоступно... Звісно, і тут є межа. А то ви напишете, що я шанувальниця інцесту чи ще якого-небудь збочення. Ні. Я кажу про екстрим тільки з коханим чоловіком", - уточнює помаранчева подруга братів Кличків та біло-голубого екс-міністра Нестора Шуфрича.

Екс-депутатка любить "все, що не можна, все, що заборонено, що недоступно..."

Цікаво, що після такого інтерв‘ю Руслани її чоловік і продюсер Олександр Ксенофонтов зауважив журналістам: "Не думав, що сьогодні довідаюся стільки нового про свою дружину".

Фото прес-служби Руслани та з офіційного сайту співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів