Руслана п'є мексиканський самогон і може спалити хату з ревнощів

6 листопада 2008, 11:39
Співачка Руслана зовсім недавно зізналася, що серйозно задумалася про те, щоб народити. Цього ж разу сучасна "гуцулка Ксеня" розповіла про справжні стосунки, які пов‘язують її із чоловіком Олександром. А ще про те, як розпивала пляшку з американським Ті-Пейном.

"Я дуже гарна людина, коли сплю носом до стінки, як і всі ми (сміється). А так я дуже енергійна, від чого страждає все моє оточення, у першу чергу мій чоловік, який, певно, мріє, щоб моя енергія хоч трохи вгамувалася", - розповідає про себе у повсякденні Руслана, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Я дуже гарна людина, коли сплю носом до стінки"

За словами співачки й екс-депутатки, її чоловік Олександр - повна її протилежність: спокійний, не любить тусовки, компанії. У активної ж Руслани постійно з'являються ідеї, вона не може сидіти на місці.

"Не знаю, як йому з мною, але мені з ним пощастило точно. Це єдина людина, яка б могла мене охарактеризувати. Я думаю, він сказав би, що я не подарунок, але він би додав, що він зі мною, бо все зі мною розділяє, йому це все подобається. Я його шалено кохаю", - зізналася у своїх несамовитих почуттях до благовірного Амазонка.

Спокійний - спокійний, а ревнощі у подружжя Лижичко б‘ють ключем. Навіть до красунчиків-танцюристів, які виступають з Русланою, її чоловік ревнував:


"Дуже ревнує. Скільки скандалів на цю тему було! Він заспокоївся після того, як в одного з танцюристів народилася дочка, а другий одружився (сміється). Я на собі відчувала ці ревнощі, але... у нас у сім‘ї все добре".

Чоловік Руслани ревнував її навіть до її танцюристів

"Правда, іноді я поб'ю посуд, іноді Сашко поговорить на різні теми. Але, я думаю, це класно. Без цього не цікаво жити. Адже люди сваряться для того, щоб миритися", - додає співачка. Та й сама про свій характер дико-енергійна чорнявка каже, сміючись, так:

"Є такий вираз: "я не ревнива, але хату спалю". Гадаю, це про мене. Одного разу я побачила, як якась дівчина написала sms чоловіку, і схопила його мобільний. В результаті цей мобільний був розбитий. А потім виявилося, це його якась подруга дитинства видала книгу і просто хизувалася. Взагалі, ми з ним два чоботи пари".

Цікаво, але, як розповіла Руслана, класичного весілля у неї із Сашком не було. Розписалася пара буквально підпільно.

"Коли мій батько випадково довідався, що ми завтра їдемо розписуватися, він зателефонував і порадив нам хоч обручки не забути. Ми з чоловіком були у джинсах та светрах. Я ніколи не забуду обличчя жінки, яка нас розписувала. А мама про наше весілля дізналася наступного дня", - згадує Лижичко.

"Я не ревнива, але хату спалю"

Хто головний у родині, подружжя і досі не визначилося.

"Я не знаю. Ми із Сашком увесь час граємо в піддавки. Я йому кажу, що він головний. А він - Руслана. Одного разу, є гріх, я своєму чоловікові у пориві скандалу крикнула: "Та якби я нас не штовхала, нічого б не було!" І відразу себе вкусила за язик і подумала: якби не його терпіння, опора, підтримка, уся моя движуха мала би результат, але не той, котрий ми маємо. Ми класно доповнюємо одне одного", - впевнена вона.

Також Руслана розповіла, що отримала від екс-мера Києва Олександра Омельченка "невелику, але симпатичну квартиру на Подолі". Щоправда, за її словами, зараз у неї там офіс.

"А ми з чоловіком взяли кредит і придбали під Києвом недобудований будинок. Не знаю, коли його добудуємо. Річ у тому, що всі кошти, які відклали на нього (понад 200 тисяч гривень), ми передали родинам, які постраждали від карпатської повені", - запевнила артистка.

Руслана розповіла про своє підпільне весілля, квартиру на Подолі та заміський будинок

Та взагалі, як каже Руслана, побутові питання більш-менш вирішені. "На сьогодні в мене тільки проблеми з машиною: ми із Сашком пару разів з'їздили у Карпати і повністю її розбили. Я зараз їжджу на синьому "Peugeot", - ділиться вона.

"Коли ми з водієм щось порушуємо і нас зупиняє ДАІ, Юра вискакує і каже: "Там Руслана, вона дуже поспішає". І кожен міліціонер запихає свою голову в салон - не вірять, що у такому легковику може їздити Руслана. Ми даємо автографи, і нас культурно відпускають", - розповідає про переваги зірковості екс-депутатка Верховної Ради.

Між іншим, за словами Лижичко, зараз у Росії на каналі НТВ запускається новий проект. Там у Руслани щотижня будуть зйомки. Як розповіла зірка, це нове інтерактивне шоу: будуть змагатися між собою музичні команди.

А ще розповіла співачка, як глушила "мексиканський самогон" зі своїм партнером по пісні з нового альбому T-Pain.

У Лижичко проблеми з... машиною

"У новому альбомі у мене дуети з ним та співачкою Міссі Еліот... До слова, дуже важко було співпрацювати не з ними, а з їхніми менеджерами - вони стільки випили крові! Ми майже рік підписували контракт із Міссі Еліот, кожен пункт мав бути врахований", - бідкається Руслана про свої важкі американські будні.

"А Т-Pain був розгублений, коли ми вперше з ним зустрілися. Я довго йому розповідала про Україну, а він робив вигляд, що мене слухає. Але коли я йому по столу почала стукати наш гуцульський ритм, він зацікавився, ритм йому сподобався. Він дуже завівся після цього", - інтригує Руслана.

"І тут я кажу: "Що ж ми, навіть не відзначимо знайомство?" Він кудись пропав. За півгодини з'явився з пляшкою дорогої текіли. Я такої текіли у житті не пила! У моєму рейтингу після нашої гуцульської самогонки вона на другому місці", - натхненно згадує зірка "Євробачення-2004".

"Ми з ним випили і на брудершафт. Після цього він дуже веселий пішов у справах, а його менеджери страшно злилися і сказали, що наступного разу ми у контракті навіть це запишемо", - сміється вона.

Екс-депутатка зізналася, що глушила "мексиканський самогон"

Між іншим, свою славнозвісну боротьбу із музичними піратами Лижичко нібито також продовжує вести.

"Недавно відбулася зустріч артистів з Юліою Тимошенко. Була я, Олександр Пономарьов, Фагот ("ТНМК"), Фома ("Мандри"), Едуард Клим (Lavina music), Дмитро Костюк (продюсер "ВІА Гри"). Ми розмовляли з прем'єр-міністром більше години. Вона все вислухала, дала доручення, відразу сформувала робочу групу з цього питання. Відразу так активно взялися до справи, що я аж злякалася", - сміється Руслана.

А наостанок нагадаємо, що 19-го листопада Руслана і Ко виїжджає у тур по Україні. Тур передбачає 11 концертів, і Лижичко сподівається, що все буде добре.

Фото з офіційного сайту Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів