Шуфрич показав синам дикість, а Мозгова знайшла хлопця а ля секс-ескорт

18 листопада 2008, 13:08

Понеділок Руслана Лижичко почала активно: трощила лід на презентації свого нового альбому "Wild Energy".

Швидкий спосіб розморожування від Руслани

Подивитися на ці крижані розбишацтва екс-депутатки прийшла чималенька компанія. Депутат "Партії регіонів" Нестор Шуфрич прихопив із собою синів, поруч примостився видавець Дмитро Гордон.

Шуфрич з Гордоном провели вечір разом
Але цілувати руку Руслани було, схоже. значно приємніше
Нестор Іванович, між іншим, прихопив на вечірку обох своїх синів
А один з малих Шуфричів - ще й дівчину

Співак Олександр Пономарьов був із Кусею, а от його колишнє кохання і мати його дочки Олена Мозгова, схоже, нарешті знайшла йому заміну. Жіночка крокувала кулуарами із кремезним красенем а ля "елітний чоловічий секс-ескорт".

Сашко та Віка Пономарьови
У Мозгової новий бойфренд? Сашко Пономарьов нарешті на звалці спогадів?
І чому б це Сашкові так радіти, га?

Спортсменка Лілія Подкопаєва, EL Кравчук із другом, продюсери Едуард Клім, Юрій Фальоса та Дмитро Костюк, саунд-продюсер Володимир Бебешко з дружиною Сашею Бєлою теж були.


Руслана з Костюком бавляться у "папір-ножиці-камінчик"?
Замріяний Кравчук (праворуч)
Бєлиє Бебешки, а по центру "двійник" Раїси Богатирьової

Засвітилися вкотре не надто помітна Міка Ньютон, гурти "Гайдамаки", "Mad Heads", дует "Milos", співачка Лілу, дизайнер Андре Тан, письменники Марина та Сергій Дяченки та інші.

"Mad Heads"

В.о. президента НТКУ Василь Ілащук (ліворуч)
Педан і Притула з "Comedy" енергійно гризуть нігті
А Кароліна Ашіон тихенько цидить шампанське

VIP-гостей у клубі зустрічали дівчата-хостес і супроводжували їх до столиків. Потім всі потрапляли у віртуальну радіостанцію майбутнього.

Замість звичних МС на сцені можна було побачити справжніх діджеїв радіостанції. А за декілька секунд розпочався вдаваний прямий ефір. Хлопці привітали всіх присутніх на хвилях радіостанції "Wild Energy" та почали зворотній відлік: "10-9-8-7..." і на сцені з'явилася Руслана.

Після пісень, видовищ, привітань і тостів гостей Лижичко нагодували величезним тортом. А сама Руслана одразу після презентації альбому "Wild Energy" вирушає у всеукраїнський тур на його підтримку.

Так Черкас и побачать зірку 19-го листопада, Кременчук - 20, Полтава - 21, Харків - 24, Тернопіль - 26, Вінниця - 27, Луцьк - 28, Херсон - 30. У грудні плануються концерти у Сумах - 3-го числа та у Запоріжжі - 4-го.

Фото "Світського життя" та прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів