Мер Харкова Добкін барахтався з коброю у трусах. ФОТО

20 січня 2009, 11:36
На свято Хрещення Господня кияни любувалися своїм "мером-космонавтом" Черновецьким у трусах в обліпочку, а також голими дупами та іншими частинами цвіту сучасного українського письменства.

У той же час Харків‘яни могли роздивлятися волохаті груди і блакитні труси мера Харкова Михайла Добкіна.

У понеділок матюкливий Добкін барахтався у хрещенській ополонці. Енергійно розмахуючи руками він загрібав воду, а потім, пришморгуючи, вилазив на сушу.

Добкін, як і Черновецький, повеселив своїх підопічних - тільки вже блакитними труселями

Під час цієї святкової процедури на руці мера, відомого, зокрема, завдяки одному скандальному відео-конфузу, можна було чудово роздивитися чималеньке татуювання.

Так, на лівому плечі Добкіна засіла кобра із розкритим капюшоном.


В інтернеті можна знайти декілька витлумачень подібного татуювання. Так, там можна вичитати, що у древньому Єгипті кобра вважалася уособленням богині Уто, а також мала відношення до деяких інших жіночих божеств.

Згадується рядок з "Коника-Горбоконика": "Цар перехрестився, бух в котел - і там зварився!"

Пізніше у царстві фараонів кобру, що викидає полум'я, називали також сонячним вогненним оком Ра.

Крім того, у текстах єгипетської "Книги мертвих" згадується про здатність змій омолоджуватися і щодня народжуватися заново.

Водночас на одному з форумів під назвою "Все про життя у в‘язниці" зазначається, що кобра - це символ мудрості й ідейності, "зустрічається у тих, хто дивиться за хатою наприклад".

Добкін продемонстрував не лише спідню білизну
А й татуювання, кобру на плечі

На іншому сайті, можна знайти інформацію про значення татуювань серед ув'язнених. Так, там написано, що змія - це вищий ступінь в ієрархії карного світу.

А взагалі, як зазначають деякі татуювальники, татуювання саме у вигляді кобри і вовка є особливо популярними серед правоохоронців.

Окрім того, як пишуть різні ресурси, татуювання змія може також означати мудрість, пристрасть, відродження як духовне, так і фізичне. Це фалічний символ, який запліднює, чоловіча сила, "чоловік усіх жінок". Причому присутність змії майже завжди зв'язується з вагітністю.

Серед ув'язнених зображення змії означає вищий ступінь в ієрархії карного світу. А у Єгипті підкреслювалася здатність змій до оновлення і омолодження

Змія також супроводжує всі жіночі божества, у тому числі Велику Матір. При цьому змія здобуває жіночі якості, такі як таємничість, загадковість та інтуїтивність. Вона символізує непередбачуваність, оскільки зненацька з'являється і зненацька зникає.

А ще під час купання на Водохреща на правому зап‘ясті Михайла Добкіна можна було помітити червону нитку. Відомо, що червона вовняна нитка зазвичай носиться каббалістами у якості амулету.

Окрім того, на руці у Добкіна - нитка, схожа на ті, що їх носять каббалісти

Нагадаємо, каббала - це "містичне єврейське вчення, яке спонукає побачити невипадковість усього, що відбувається, і встановити закономірність своїх вчинків".

В Україні, приміром, є принаймні три крапки каббалістичного паломництва, це Умань, Житомир, Меджибіш.

Серед всесвітньо відомих каббалістів: співачка Мадонна, чоловік Демі Мур актор Ештон Катчер, зіркове подружжя Бекхемів, акторка Елізабет Тейлор, співаки Мік Джагер та Брітні Спірз, модель Наомі Кемпбелл. Також серед каббалістів зазначають і актора Армена Джигарханяна.

Фото "УНІАН" з сайту "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів