Дочка Червоненка розповіла, кого їй треба, і чому не стала моделлю

20 січня 2009, 16:49

Доньці заступника мера Києва, Євгена Червоненка, Олександрі 21 рік. Саша впевнена, що її люблять не за те, що вона дочка свого батька, відмовляється говорити про попередню мачуху і зізнається, чим її може підкорити чоловік.

Олександрі Червоненко (праворуч) 21 рік

"Мої друзі спілкуються зі мною не тому, що я донька Червоненка, а тому що цінують мої людські якості. Аналогічно на роботі, мене поважають не за те, що я донька відомого батька, а тому що я довела, що вмію працювати", - стверджує улюблениця екс-губернатора Запорізької області в інтерв‘ю "УНІАНу".

А нині Олександра Червоненко є керівником компанії Chervonenko Racing, яка є організатором зокрема щорічного "Ялта ралі".


"Ялта ралі - дуже масштабний проект, але він проходить лише раз на рік, тому крім Chervonenko Racing я працюю економістом у великій транспортній компанії", - пояснює дочка екс-міністра транспорту і любителя перегонів Червоненка.

Власне, як підтвердила сама Олександра, почала вона працювати ще у школі.

"Мої друзі спілкуються зі мною не тому, що я донька Червоненка"

"Коли я вчилася в школі, я справді працювала, але це було не тому, що мені бракувало грошей. У цьому батько мене не обмежував. Просто мені захотілося відчути свою незалежність, тож це більше були мої амбіції. Я пам‘ятаю, як мені було приємно, коли я на свої перші зароблені гроші змогла купити батькам подарунки", - каже вона.

За словами Олександри, зі своїм батьком вони друзі. "...Безумовно, він зі мною ділиться своїми переживаннями. І я завжди прагну його підтримати", - запевняє Саша.

"Я вдячна батькові за все, що він для мене зробив і продовжує робити, але мене ніколи не балували, і я вважаю це абсолютно правильним у вихованні дітей", - додає вона.

Цікаво, що про своїх мачух Олександра говорить менш охоче. Так, на питання про попередню дружину Червоненка Маргариту та її дочку Вікторію, Саша парирувала: "Я це не коментуватиму. Ми не спілкуємося - це все, що я можу сказати".

Саша про мачух говорить без особливого бажання, а от про Лондон і батька із задоволенням
За словами Червоненко, її ніколи не балували

Водночас про нинішню свою мачуху Ніну із видатним бюстом вона лише обмовилася, запевнивши, що їхні стосунки "приятельські". Та й живе зараз Саша вже в окремій квартирі, окремо і від мачух, і від свого батька, і від меншого братика Альфреда, якому немає ще й року.

Правда, за словами 21-річної дочки гонщика, живе вона поки що сама, без молодого чоловіка. Між іншим, Олександра заявила, що на "наречених" у неї "достатньо "висока планка", і головне "не кількість, а якість".

"Зовнішність для чоловіка - це другорядне. Головне для нього - це сильний характер і внутрішня харизма. Мені подобаються сильні, щедрі, цілеспрямовані чоловіки, які знають, чого хочуть і які вміють піклуватися про жінку", - пустилася у розмірковування на тему ідеального чоловіка Саша.

Саша живе сама, а для майбутнього чоловіка має "достатньо високу планку"

"Для мене справжній чоловік той, з яким я почуватимуся, як за кам‘яною стіною", - додала вона.

Коли ж її спитали, чи не збирається вона найближчим часом завести сім‘ю, дочка Червоненка, сміючись, відповіла: "Найближчий час - це поняття розтяжне. Думаю, я заведу сім‘ю, коли відчую, що поряд зі мною надійний чоловік, на якого завжди можна покластися".

Щодо світських заходів, то на них Саша якщо і заходить, то, за її словами, щоб провести час зі знайомими. Каже. Що не ходить на світські заходи, аби засвітитися.

Олександрі Червоненко не вистачає "кам‘яної стіни"

А те, що нещодавно улюблениця Євгена Альфредовича вийшла на подіум, виявляється, має своє логічне обґрунтування.

"Я знаю Діану (Дорожкіну) давно і дуже її поважаю як професіонала і перш за все як порядну і добру людину. Три роки тому я брала участь у неї в показі, і коли вона запросила мене знову, я із задоволенням погодилася", - пояснила Саша.

Саша була моделлю, але потім це діло закинула

Та й коли Олександра навчалася у Лондоні, з 2003-го року, то вже встигла приміряти на себе шкуру моделі.

"Про кар‘єру моделі я ніколи не думала серйозно, тому коли мені перестало вистачати часу бігати по кастингах, я зробила вибір на користь навчання, оскільки спочатку до Лондона я їхала не робити кар‘єру моделі, а здобути освіту. Для мене це було не більш, ніж хобі", - запевняє вона.

"В Англії я прожила 5 років. Це був чудовий час. Я стала самостійною і навчилася грамотно планувати свій час. Але, незважаючи на те, що Лондон - одне з моїх найулюбленіших міст, я завжди хотіла жити тільки в Києві і знала, що рано чи пізно повернуся. Як кажуть, скрізь добре, а вдома краще", - сміється вона.

"В Англії я прожила 5 років"

Вперше ж закордонна поїздка у житті Саші Червоненко - до Угорщини до Будапешта - відбулася, за її словами, у віці 6 років. І за кермо Олександра сіла досить рано.

"Я почала водити в 18 років, а перший автомобіль з‘явився, вже коли я повернулася до України, після навчання в Лондоні. Поки я автомобіль не міняла. Я на ньому їжджу півтора роки і дуже ним задоволена", - пояснила вона.

Купувати одяг Червоненко, як і багато хто з представниць київського бомонду, їздить за кордон. Однак, на відміну від чималої кількості тих самих дам з "вищого світу", у Саші досі немає сумки Hermes "Birkin", як вона каже, - "поки".

"Сумки Birkin у мене поки немає", - сказала Олександра Червоненко в інтерв'ю...

"Я не купую одяг чи аксесуари через бренд. Я купую те, що мені подобається і що мені пасує. Якщо людина має смак і відчуття стилю, то може мати чудовий вигляд і не вбрана з ніг до голови в одяг від всесвітньо відомих дизайнерів", - скромно додає вона.

Фото зі сторінки Олександри Червоненко на Одноклассниках.ру. На титулці фото "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів