Дочка Червоненка розповіла, кого їй треба, і чому не стала моделлю

Вівторок, 20 січня 2009, 16:49

Доньці заступника мера Києва, Євгена Червоненка, Олександрі 21 рік. Саша впевнена, що її люблять не за те, що вона дочка свого батька, відмовляється говорити про попередню мачуху і зізнається, чим її може підкорити чоловік.

Олександрі Червоненко (праворуч) 21 рік

"Мої друзі спілкуються зі мною не тому, що я донька Червоненка, а тому що цінують мої людські якості. Аналогічно на роботі, мене поважають не за те, що я донька відомого батька, а тому що я довела, що вмію працювати", - стверджує улюблениця екс-губернатора Запорізької області в інтерв‘ю "УНІАНу".

А нині Олександра Червоненко є керівником компанії Chervonenko Racing, яка є  організатором зокрема щорічного "Ялта ралі".

"Ялта ралі - дуже масштабний проект, але він проходить лише раз на рік, тому крім Chervonenko Racing я працюю економістом у великій транспортній компанії", - пояснює дочка екс-міністра транспорту і любителя перегонів Червоненка.

Власне, як підтвердила сама Олександра, почала вона працювати ще у школі.

"Мої друзі спілкуються зі мною не тому, що я донька Червоненка" 

"Коли я вчилася в школі, я справді працювала, але це було не тому, що мені бракувало грошей. У цьому батько мене не обмежував. Просто мені захотілося відчути свою незалежність, тож це більше були мої амбіції. Я пам‘ятаю, як мені було приємно, коли я на свої перші зароблені гроші змогла купити батькам подарунки", - каже вона.

За словами Олександри, зі своїм батьком вони друзі. "...Безумовно, він зі мною ділиться своїми переживаннями. І я завжди прагну його підтримати", - запевняє Саша.

"Я вдячна батькові за все, що він для мене зробив і продовжує робити, але мене ніколи не балували, і я вважаю це абсолютно правильним у вихованні дітей", - додає вона.

Цікаво, що про своїх мачух Олександра говорить менш охоче. Так, на питання про попередню дружину Червоненка Маргариту та її дочку Вікторію, Саша парирувала: "Я це не коментуватиму. Ми не спілкуємося - це все, що я можу сказати".

 Саша про мачух говорить без особливого бажання, а от про Лондон і батька із задоволенням
 За словами Червоненко, її ніколи не балували

Водночас про нинішню свою мачуху Ніну із видатним бюстом вона лише обмовилася, запевнивши, що їхні стосунки "приятельські". Та й живе зараз Саша вже в окремій квартирі, окремо і від мачух, і від свого батька, і від меншого братика Альфреда, якому немає ще й року.

Правда, за словами 21-річної дочки гонщика, живе вона поки що сама, без молодого чоловіка. Між іншим, Олександра заявила, що на "наречених" у неї "достатньо "висока планка", і головне "не кількість, а якість".

"Зовнішність для чоловіка - це другорядне. Головне для нього - це сильний характер і внутрішня харизма. Мені подобаються сильні, щедрі, цілеспрямовані чоловіки, які знають, чого хочуть і які вміють піклуватися про жінку", - пустилася у розмірковування на тему ідеального чоловіка Саша.

 Саша живе сама, а для майбутнього чоловіка має "достатньо високу планку"

"Для мене справжній чоловік той, з яким я почуватимуся, як за кам‘яною стіною", - додала вона.

Коли ж її спитали, чи не збирається вона найближчим часом завести сім‘ю, дочка Червоненка, сміючись, відповіла: "Найближчий час - це поняття розтяжне. Думаю, я заведу сім‘ю, коли відчую, що поряд зі мною надійний чоловік, на якого завжди можна покластися".

Щодо світських заходів, то на них Саша якщо і заходить, то, за її словами, щоб провести час зі знайомими. Каже. Що не ходить на світські заходи, аби засвітитися.

 Олександрі Червоненко не вистачає "кам‘яної стіни"

А те, що нещодавно улюблениця Євгена Альфредовича вийшла на подіум, виявляється, має своє логічне обґрунтування.

"Я знаю Діану (Дорожкіну) давно і дуже її поважаю як професіонала і перш за все як порядну і добру людину. Три роки тому я брала участь у неї в показі, і коли вона запросила мене знову, я із задоволенням погодилася", - пояснила Саша.

 Саша була моделлю, але потім це діло закинула

Та й коли Олександра навчалася у Лондоні, з 2003-го року, то вже встигла приміряти на себе шкуру моделі.

"Про кар‘єру моделі я ніколи не думала серйозно, тому коли мені перестало вистачати часу бігати по кастингах, я зробила вибір на користь навчання, оскільки спочатку до Лондона я їхала не робити кар‘єру моделі, а здобути освіту. Для мене це було не більш, ніж хобі", - запевняє вона.

"В Англії я прожила 5 років. Це був чудовий час. Я стала самостійною і навчилася грамотно планувати свій час. Але, незважаючи на те, що Лондон - одне з моїх найулюбленіших міст, я завжди хотіла жити тільки в Києві і знала, що рано чи пізно повернуся. Як кажуть, скрізь добре, а вдома краще", - сміється вона.

 "В Англії я прожила 5 років"
 

Вперше ж закордонна поїздка у житті Саші Червоненко - до Угорщини до Будапешта - відбулася, за її словами, у віці 6 років. І за кермо Олександра сіла досить рано.

"Я почала водити в 18 років, а перший автомобіль з‘явився, вже коли я повернулася до України, після навчання в Лондоні. Поки я автомобіль не міняла. Я на ньому їжджу півтора роки і дуже ним задоволена", - пояснила вона.

Купувати одяг Червоненко, як і багато хто з представниць київського бомонду, їздить за кордон. Однак, на відміну від чималої кількості тих самих дам з "вищого світу", у Саші досі немає сумки Hermes "Birkin", як вона каже, - "поки".

"Сумки Birkin у мене поки немає", - сказала Олександра Червоненко в інтерв'ю...

"Я не купую одяг чи аксесуари через бренд. Я купую те, що мені подобається і що мені пасує. Якщо людина має смак і відчуття стилю, то може мати чудовий вигляд і не вбрана з ніг до голови в одяг від всесвітньо відомих дизайнерів", - скромно додає вона.

Фото зі сторінки Олександри Червоненко на Одноклассниках.ру. На титулці фото "УНІАН"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Дочка Євгена Червоненка подала на батька до суду

2-го вересня Вікторія Червоненко направила заяву про порушення кримінальної справи проти свого батька Євгена Червоненка до Шевченківського районного суду Києва за статтею 356 "Самоправство" Кримінального Кодексу України
Останні матеріали
Більше матеріалів